Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire szánalmas, hogy 25...

Mennyire szánalmas, hogy 25 éves létemre még nem csókolóztam, nem láttam meztelen nőt, nem szexeltem, nem sétáltam kézen fogva egy lánnyal sem? Na?

Figyelt kérdés
25/F/Forever Alone/Szűz

2014. jan. 5. 23:21
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj!... 18 eves csaj vagyok nemciki szanalmas de NEM NORMALIS nem egeszseges mas 15 eves pasik tele vannak nokkel ti meg... ilyen ninca tegyel ellene valtozz meg!
2014. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
18 l én szeretnék "tele lenni" nőkkel, de ők egy undorító féregnek tartanak. Meglátnak valahol, elfordítják a fejük, mintha ott se lennék, hogy véletlenül se kelljen beszélniük velem.
2014. jan. 5. 23:32
 13/31 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2014. jan. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Kevésbé szánalmas mint az én esetem. Életem első (és egyetlen) puncija amit nem képernyőn láttam, egy 21 éves roma hölgyé volt és éppen egy gyerek (ha jól emlékszem Rikárdó) jött belőle kifelé éppen.

Életem első melle amit megfogtam (ha anyámét kiskoromban nem számítjuk) egy hetven éves hölgyé volt, és azért fogtam meg, mert nem fértem tőle hozzá a fonendoscopommal a szívcsúcs hallgatózási pontjához, és fel kellett emelnem.


Ó és én is 24 éves vagyok.

2014. jan. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Rezidens vagy? Részvétem Rikárdó miatt...
2014. jan. 5. 23:36
 16/31 anonim ***** válasza:
18/L vagyok kuldj uzibe kepet leirom mit kene valtoztatnod ha szeretned!!:)
2014. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

a csókot könnyebb megoldani mint gondolnád. Menj el egy szórakozó helyre ami tele van piás 16-26 évesekkel (én a fuck the system-et és a take a break-et ajánlom, azok elég alpáriak) és férkőz egy táncikáló csaj közelébe. Fogd meg a derekát (ne túl erősen) és kezdj el vele táncolni páran biztos,h lekoptatnak de nyugi lesz akinek jó leszel. És smárold le. Az egyik ismerősömet (16/L és szép) is lesmárolta egy dagadt rondaság. Egyszerűen abban a zűrzavarban minden megtörténhet :D

Én ezt csajként írtam. Hidd el nagyon sokan odajönnek táncolni és a többség nem egy Channing Tatum. Te is igyál egy kicsit és kész. Ha ügyi vagy több csajjal is csókolózhatsz.


17/L

2014. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

"Rezidens vagy? Részvétem Rikárdó miatt..."


Még csak medikus. Egyébként köszönöm, azóta is próbálom feldolgozni a traumát. :-D

2014. jan. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Chhh miezmár, az önsajnáltatás világ napja van vagy mi? Egyébként nem érek rá téged sajnálni.
2014. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

17l, ha megpróbálok minden random csajra rámászok, mi lesz, ha balul sül el, szól a kidobónak, vagy rám híja a rendőröket?


18.-egyszer majd orvos leszel, ami baromi menő dolog, akkor majd jönnek a nők ezrével.

2014. jan. 5. 23:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!