Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért rettegek ennyire a...

Miért rettegek ennyire a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy 17 éves lány vagyok, s az a problémám lenne, hogy úgy érzem, lelkileg kész vagyok a szeretkezésre, de nagyon félek attól, már-már betegesen, hogy mennyire fog fájni. Van partnerem, nagyon bízom benne, gyengéd, kedves, minden..De annyira félek a fájdalomtól, hogy nem tudom elszánni magam. Mit tanácsolnátok?

2013. dec. 28. 21:32
 1/7 AndrejjaMarijann ***** válasza:
Azt,hogy amíg félsz tőle,addig ne tedd meg.
2013. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első fájni fog, ez szinte elkerülhetetlen. Viszont utána kárpótol érte a gyönyör, még akkor is jó, ha nincs a végén orgazmusod, mert sajnos nem minden nőnek van, főleg ha feszült előtte, közben. És nem sokáig fog fájni, egyszer kell túlesni rajta...
2013. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fájt akkor és még napokig!

De van aki egyáltalán nem fájt például az egyik barátnőm semmit se érzett

2013. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ne csináld, mert egyáltalán nem állsz készen! Ha készen állnál, nem a fájdalom lebegne a szemed előtt, hanem, hogy akarod, kívánod a másikat. Megjegyzem ha ellazulsz és kellően fel vagy izgatva, akkor minimálisan vagy egyáltalán nem fáj. De ha rágörcsölsz, akkor akármeddig mehet az előjáték, nem leszel előbbre. Be akarja tenni, Te megijedsz, összerándulsz és csak rontasz a helyzeten.
2013. dec. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Megjegyzem ha ellazulsz és kellően fel vagy izgatva, akkor minimálisan vagy egyáltalán nem fáj"


Honnan vetted ez baromságot?

Én kellően fel voltam izgulva és ellazultam!

Még is fájt...

2013. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor még nem állsz készen rá. Ne siettesd.
2013. dec. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Teljesen egyéni,hogy kinek fáj és kinek nem.De bírom az ilyen lányokat,akiknek fájt,rögtön teli tömik a többi lány fejét,hogy ez neki is tuti fájni fog.


Nekem például egyáltalán nem fájt,alig éreztem,és már az első szexet is élveztem.Igaz,hüvelyi orgazmusom nem volt,de előtte az akkori párom orálisan kielégített és utána kezdtük csak el.

Iszonyat halványan éreztem csak,hogy szó szerint átszakad valami bennem,de se vér nem volt,sem fájdalom.


Tehát teljesen egyéni dolog,ha ennyire félsz tőle,akkor még ne csináld,mert saját magadat paráztatod rá.

Ettől függetlenül,lehet hogy fájni fog,de az is lehet hogy nem.

2014. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!