Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért rettegek annyira? Miért...

Miért rettegek annyira? Miért nem tudok túllépni ezen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy 17 éves lány vagyok. Amikor az exemmel először próbáltunk lefeküdni, nem sikerült..mert igazából csak azért mentem bele, mert ő már nagyon szerette volna és féltem, hogy ha nem teszem meg, elhagy. Nem sikerült..épp azért, mert nem akartam és elsírtam magam. Most már ugyebár nem vagyunk együtt. És..nagyon félek. Nyugodtan mondja nekem bárki, hogy gáz vagyok..de ez az igazság. Félek lefeküdni bárkivel is, mert az első nagyon rossz emlék. Mit kéne tennem? Miért félek annyira?

2013. dec. 27. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Majd jön egy srác akiben bízni fogsz.
2013. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy vot merszeeeed?
2013. dec. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Megmondhattad volna annak a fiúnak, hogy

te még nem akarod-

2013. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Meg még fiatal vagy

Várj még két évet legalább az újabb próbálkozással

2013. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy megmondhattam volna..de nagyon szerettem és féltem, ha nem teszem meg, elhagy.
2013. dec. 27. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ezért elhagy, akkor meg sem érdemel! Nem lett volna szabad úgy belemenned semmibe, hogy nem akarod 100%-osan!
2013. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon buta voltam, tudom. S most én iszom a levét!
2013. dec. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!