Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti lefeküdnétek az első...

Ti lefeküdnétek az első pasival, vagy várnátok még?

Figyelt kérdés
1-2 év múlva már 25 éves leszek és még nem voltam fiúval. Az az igazság, hogy, akik kezdeményeztek eddig, azokat visszautasítottam (igaz, nem voltak olyan sokan, ritkán járok el), de úgy gondoltam, akibe nem vagyok szerelmes, azzal nem fekszem le, viszont most már ott tartok, hogy nem tudom érdemes-e egyeltalán várnom még. Szóval szexre találnék olyat, akibe nem vagyok szerelmes, de elveszthetném vele, ha akarnám, szerintetek menne egyeltalán, ha nem érzek iránta vonzalmat? És megbánnám? Vagy ez nem lenne olyan rossz megoldás?
2013. dec. 28. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Megbánnád.
2013. dec. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
25 évesen szűz vagy veled már csak egy jó megoldás történhet.
2013. dec. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Én nem pazarolnám ezt el ilyen könnyen a helyedben!
2013. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 SullaFelix89 ***** válasza:

Utána azt fogod megbánni, hogy eddig nem tetted meg.


Lazíts, mert így egy 40-es életunt vénlány leszel egy-kettőre.

2013. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es, nem vagyok még 25! Azt írtam 1-2 év múlva leszek annyi... Egyébként jobb, ha nem minősítelek.

A többieknek köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 28. 17:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért hiszed hogy a puncid bármiben is különlegesebb a többi 3milliárd puncitól?
2013. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

23-24 éves vagy, annyi mint én most. Konkrétan akkor töltöm a 24-et, amikor Elvis is született...:D de ez nem is fontos minek írom le?

Gondol át jól, legyél körültekintő, és ha úgy döntesz, hogy belemész, akkor ne valami jöttmenttel. Esetleg, akár ismeretségi körödből is választhatsz, de csak úgy, ha nagyon megbízol benne. Mondjuk így leírva látni elég veszélyesnek hangzik.

2013. dec. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Talán van az ismertségi körömben ilyen, több is, nem ezzel van a baj, hanem, hogy egyik iránt sem érzek semmit... De miért hangzik veszélyesnek?
2013. dec. 28. 17:38
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Keress már egy olyan pasit, aki iránt tudsz érezni valamit. Vagy ha nem is szereted, legalább megbízol benne. Ne egy olyannal, akivel még csak a bizalom sincs meg. 23 éves vagy, ne legyél már ennyire életképtelen. Nem rosszindulatból írom, de csak vannak barátaid, akik tudnak ilyen helyzetben segíteni, istápolni, bemutatni valakinek. Felnőtt nő vagy, próbálj már meg élni, basszus.
2013. dec. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést csakis és kizárólag magadnak tedd fel és senki másnak.

Ezen az oldalon érdemleges választ ne nagyon várj...itt a válaszolók egyik fele furcsa logikát követve ugyan de abnormálisnak és betegesnek tartja ha valaki 16 éves kora után még szűz, így ők le fognak hurrogni és jönnek azzal, hogy azonnal menj pszichológushoz, mert biztos beteg vagy. A másik fele pedig azt mondja, hogy ez teljesen normális, nincs vele gond, az a hülye, aki akinek ezzel gondja van.

Tehát tedd fel magadnak a kérdést...fontos a szerelem vagy nem fontos?

Ha fontos, akkor mindenképp várj!

Ha nem fontos a szerelem, de a szexet már nagyon igényelméd, akkor viszont hajrá!


Nekem az a véleményem, hogy semmivel sem vagy elmaradva, akik pedig sürgetnének azokra ne hallgass. Csak mert elveszted a szüzességed nem fogsz díjat nyerni...nem leszel felnőttebb...nem leszel okosabb...nem jelennek meg UFO-k az ablakod előtt...nem leszel szebb...nem leszel butább...egyszerűen elszakad a hártya és meg fogod tudni milyen közösülni.

A szüzességük elvesztésével azok kérkednek, akik egyszerűen nem tudnak mást felmutatni, nem tudnak semmit az asztalra tenni, egyszerűen ez az életük fénypontja...

Nade a lényeg a lényeg, hogy erre a kérdésre csakis és TE tudhatod a választ.

2013. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!