Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fájhat majd az első?

Mennyire fájhat majd az első?

Figyelt kérdés

Tampont 1-2-szer próbáltam felhelyezni,de nagyon fájt úgyhogy hagytam. Ha ujjazni próbálom magam,az is csak egy ujjal megy és csak kb az első ujjbegyig (egyrészt,mert fáj,másrészt mert félek,hogy átszakítom a szűzhártyám)

Meddig lehet bedugni az ujjat,hogy biztos ne történjen ilyen? Nekem nagyon fog fájni az első alkalom? Ja igen,és (mivel elég rendeen sportolok,miből lehet tudni,ha esetleg átszakad a szűzhártyám?



2013. dec. 27. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Néz meg hogy az ezredik alkalommal is hogy vonaglanak meg sikítoznak a nők olyan lesz mint egy jó horror film.
2013. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha eléggé nedves leszel, akkor nem lesz annyira vészes.
2013. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tövig be lehet dugni ne aggódj. mondjuk ezt úgy mondom hogy nekem eléggé nagy luk van a szűzhártyámon, és 2 ujjam befér,több mint a második ujjpercig egyszerre. (nem ujjbegyig)

hány éves vagy amúgy,ezt nem lenne rossz tudni,mert én így voltam mint te kb 12 évesen, hogy a tampon nem ment fel, de az ujjam jobban mint neked.

2013. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Konkrétan fel sem szisszentem, annyira nem fájt. Jó mondjuk én előtte is már super tampont használtam néha-néha is kellően nedves is voltam, de nem is véreztem, és nem is fájt. Attól is függ ám, hogy mennyire stresszelsz rá
2013. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En egyaltalan nem vereztem, es nem is fajt. Be voltam nedvesedve, kivantam a parom. Nagyszseru erzes volt!
2013. dec. 28. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :3 14 vagyok
2013. dec. 28. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt javaslom, hogy egyrészt tükörrel vizsgálgasd magad, próbáld széthúzni eléggé a hüvelyed, hogy lásd a szűzhártyát (én látom, de gondolom ez is változó, egy próbát azért megér, és sokat segíthet ha ismered magad odalenn), másrészt próbálgasd. A szűzhártyán ugyanis normál esetben van nyílás, itt távozik a menstruációs folyadék (vér) is (ha menstruálsz már, akkor tutira tudod, hogy lyuk van.) Na ezt próbáld kikeresni, ezt is azért tanácsolom, mert nekem is eltartott egy ideig. Először mindig beleütköztem és rettegtem, hogy valami nem stimmel, majd rájöttem, hogy csak annyi, hogy a szélén van a nyílás. Pont ezért viszont a tamponhasználat még mindig nem 100%-os sikerű, mert még most is van, hogy egyszerűen nem találom el a jó helyet.


Biztos vagyok benne, hogy vannak akik leoltanának, hogy hülye vagyok, mert ez nem ilyen bonyolult, nekik üzenném, hogy örüljetek, szerencsések vagytok.


Aztán sok sikert. ;)

2014. jan. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!