Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki történet! Elbújhat...

Nagyon ciki történet! Elbújhatok, mi?

Figyelt kérdés

Néhány hete megismerkedtem egy lánnyal.Szombaton este együtt buliztunk.Ő letepert a kocsiban,amikor hazavittem.

Nem megyek most bele a részletekbe,de zavarba jöttem és ő rám kérdezett,hogy,mi van szűz vagyok én meg beismertem,hogy igen!Aztán elköszöntem és hazajöttem.Én 31 vagyok ő 20.Azóta nem is találkoztunk,nem is beszélgettünk.Nem is akarok igazán.Gyötör azóta is a gondolat.Nem tudok mással foglalkozni.Csak ezen rágódok.Biztos már a fél város tudja.Azt hiszem ,hogy tavaszig elzárkózók a világtól.



2013. dec. 24. 22:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Be ne zárkózz!!!


Én nő vagyok, 38 éves koromig nem szexeltem... egy ideig csak azt gondoltam, hogy én nem érdeklem a férfiakat, de sok önismereti munkával rájöttem, hogy az akadály bennem van... Hogy egy gyerekkori szexuális zaklatás miatt nem bírtam a nőiségem szexuális részét megélni. Nagyon-nagyon sokat dolgoztam magamon hosszú évekig, míg végül megszületett bennem a NŐ... Lett egy pasi az életemben, simán (!) elkezdtük a szexet is, sosem gondoltam volna...


Ezt azért írtam le neked, hogy hátha találsz benne olyat, ami segít.

Te miben látod most az okát, hogy nem megy a szex?


Sok sikert!

2014. jan. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

"Te miben látod most az okát, hogy nem megy a szex?"


A tapasztalatlanságomban.Abban,hogy ennyi évesen tapasztalatlan vagyok és nem szeretném ha ez kiderülne.

2014. jan. 9. 17:06
 23/26 Passiflora ***** válasza:

"Nem megyek most bele a részletekbe,de zavarba jöttem és ő rám kérdezett,hogy,mi van szűz vagyok én meg beismertem,hogy igen! Aztán elköszöntem és hazajöttem."


Megkérdezhetem, hogy abban a helyzetben amiatt köszöntél el és mentél haza, ahogy Ő reagált erre, (pl. azt éreztette Veled, hogy így már nem is tart annyira vonzónak, esetleg mondott valamit, amit bántónak éreztél, vagy rosszul esett, stb.), vagy inkább csak Te jöttél zavarba és érezted magad kellemetlenül amiatt, hogy kiderült, hogy még tapasztalatlan vagy ezen a téren?

2014. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

"Megkérdezhetem, hogy abban a helyzetben amiatt köszöntél el és mentél haza, ahogy Ő reagált erre, (pl. azt éreztette Veled, hogy így már nem is tart annyira vonzónak, esetleg mondott valamit, amit bántónak éreztél, vagy rosszul esett, stb.), vagy inkább csak Te jöttél zavarba és érezted magad kellemetlenül amiatt, hogy kiderült, hogy még tapasztalatlan vagy ezen a téren?"


Nem mondott semmit!De minden az arcára volt írva.

2014. jan. 10. 02:29
 25/26 Passiflora ***** válasza:

Lehet, hogy csak én vagyok naív, de akár még azt is el tudom képzelni, hogy egyszerűen csak azt láttad rajta, hogy nagyon meglepődött.


Nyilván vonzónak talált, ha eljutottatok odáig, hogy "leterpert", ahogy fogalmaztál, és ezek után azért természetes, ha azt gondolta, hogy nem Ő az első, akit "levettél a lábáról".


Vagy Te hogy fogalmaznád meg, hogy mi "volt az arcára írva"?


Szerinted amúgy hogy folytatódott volna a történet, ha - még ha érthető módon zavarban is voltál -, nem köszönsz el, hanem mosolyogsz, hozzábújsz, és ott maradsz Vele?


Azt meg nem hinném, hogy a fél város tudja; egyrészt úgy indult a dolog, hogy szimpatikusnak talált Téged, másrészt szerintem a nők többségében azért van annyi empátia és érzelmi intelligencia, hogy nem kötnek ilyet mások orrára.


Nem gondolnám, hogy jó megoldás lenne ezek után begubóznod. De az önbizalmadon érdemes lenne dolgoznod, és lehet, hogy valami terápia is jó ötlet lenne.


Megkérdezhetem, hogy barátnőd nem volt még soha?

2014. jan. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Pali1977 ***** válasza:
Mondhattad volna, hogy csak meglepett, hogy ilyen gyorsan eljutottatok idáig, és csak meg akarsz felelni, ezért izgulsz :) Na majd legközelebb :)
2014. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!