Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon ciki történet! Elbújhat...

Nagyon ciki történet! Elbújhatok, mi?

Figyelt kérdés

Néhány hete megismerkedtem egy lánnyal.Szombaton este együtt buliztunk.Ő letepert a kocsiban,amikor hazavittem.

Nem megyek most bele a részletekbe,de zavarba jöttem és ő rám kérdezett,hogy,mi van szűz vagyok én meg beismertem,hogy igen!Aztán elköszöntem és hazajöttem.Én 31 vagyok ő 20.Azóta nem is találkoztunk,nem is beszélgettünk.Nem is akarok igazán.Gyötör azóta is a gondolat.Nem tudok mással foglalkozni.Csak ezen rágódok.Biztos már a fél város tudja.Azt hiszem ,hogy tavaszig elzárkózók a világtól.



2013. dec. 24. 22:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%

Off:

Mikor fogják fel végre az emberek, hogy az erőltetés semmire sem megoldás?

31 évesen szűz, na és akkor mi van? Nem lesz olcsóbb holnaptól a benzin.


On:

Nem olyan ciki ez a sztori, vannak nagyobb beégések is.

Ne rágd magad rajta túl sokáig, nem éri meg.

A városban meg rengeteg ember lakik, rengeteg sztorival. Nem hiszem, hogy ezen csámcsogna bárki is.

2013. dec. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

@11: Pont azért ciki, mert ő is annak érzi és mástól várja a megoldást, pedig ennél nagyobb lehetősége nem lesz. Én se vagyok egy tipikus macsó, de ha már rám vetette volna magát egy lány, nem húzom be fülem-farkam, hanem megpróbálom a lehető legtöbbet kihozni a helyzetből. Neki is ezt kellett volna tennie és ezért nem értem, hogy mitől ijedt meg? 31 évesen mitől kell még félni? Ha hamar elsül ráfogja a helyzetre, ha meg pocsék lesz este, hát istenem, az egyéjszakások nem éppen a romantikáról szólnak.


És ahelyett, hogy megrázná magát, inkább elbújna egy lyukba, de kérdem miért? Mitől fél? Ha el tud csábítani egy lányt, akkor menni kell előre, nem fosni a semmitől! És még cikinek is érzi, tehát tudja, hogy ez így nem jó, mégis tőlünk várná a megoldást, de mire? Én toljam be a farkát? Vagy én magyarázzam el a lánynak, hogy mi a helyzet?

2013. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Aludtam rá egyet, és most úgy látom igazad van.

#11. voltam

2013. dec. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

attól függ ha nem akarod elveszíteni (amit kétlek... xd) akkor nem igazán mondjuk megbeszélhetted volna vele

ha elakarod veszíteni akkor viszont nagyon ultra gáz hogy ott hagytad más még a bal heréjét is oda adná egy begerjedt 20 évesért :)

2013. dec. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
88%
ott kellett volna megdu*gni, lesz ami lesz alapon! öreg hiba!
2013. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődtem a válaszokon...

Szerintem meg nem ciki. Igen is egy férfi is megilletődhet, lehet ilyen helyzetben vagy lehet visszahúzódó vagy bármi hasonló én úgy gondolom. Biztosan van oka a viselkedésednek ezért fölösleges is nekünk ki analizálni amikor te ismered magad. És mi van, ha tudja a fél város? Semmi... Akkor a csaj egy tapló, hogy nem tapintatos veled. Egyébként én is voltam hasonló szituban csak csaj.


És egyébként már tényleg unalmas, hogy az emberek amiatt aggódnak, hogy ciki a szüzességük. Ha szeret valaki, akkor úgy fog szeretni és megbecsülni ahogy vagy.


20/L

2013. dec. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

# 16


Köszi!

Kár,hogy ilyen női véleményekkel csak online találkozom.

2013. dec. 29. 13:41
 18/26 anonim válasza:
100%
16: Lányként nem tudhatod. Téged tisztelnek a szüzességed miatt, egy férfit lenéznek.
2013. dec. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
A vilád le sem sz@r téged.
2013. dec. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
én is jártam így. szűzként gyorsan találtam valami kifogást, és ezzel vége is lett a dolognak. bár nálam az volt az ok, hogy nem volt leborotválva az intim szőrzetem. nem számítottam a dologra. azóta 3 naponta borotválom.
2014. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!