Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Ha választanotok kéne,...

Fiúk! Ha választanotok kéne, inkább egy szűz, vagy nem szűz lánnyal jönnétek össze?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok.

Előre is köszi a válaszokat! Járnak értük a zöld pacsik. :)

Ja, és örülnék, ha leírnátok a korotokat is.



2013. dec. 23. 11:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szűz



16/F

2013. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
inkább nem szűz 24 f
2013. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik engem akar... nem a szüzessége fog dönteni 28 évesen már... Bár szimpatikus lenne, ha annyira engem akarna, hogy amit eddig tartogatott, azt nekem adja, de jelenleg az lenne a fontosabb már inkább, hogy 100%-ban engem akarjon
2013. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
szűz 98 vagyok
2013. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy ez. Nem ez alapján ismerkedem, hogy bekérdezem az elején, szűz vagy-e avagy sem? Ha szimpatikus a lány, akkor ennek fejében haladunk tovább és majd kiderül úgyis, ha odakerülünk :)
2013. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen lényegtelen, csak szeressük egymást, és ne legyen r*banc! Tudod az élet eléggé igazságtalan tud lenni. 23 éven keresztül vártam, nem kapkodtam el semmit... Végül összejöttem az ország legnagyobb ku*vájával aki még nemi betegséggel is megajándékozott


Egy bájos, mosolygós, őszinte kedves teremtésnek tűnt, de a látszat néha csal...


Ezek után csak annyit mondhatok, mindegy hogy valaki szűz vagy sem, csak őszinte legyen, normális, és szeressen!

2013. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
43%

Ha hosszútávon tervezem akkor szűz.

Ha csak tele vagyok és üríteni kellene akkor ne szűz...

2013. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szűz 19/f
2013. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

secret89


mit kaptál el?

2013. dec. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

Tét nélkül irok. (mivel már elketem :) )


Attól függően, hogy milyen célból jönnénk össze

Csak kalandként

A. (szűz) Megkérdezném, hogy tuti ezt akarja e.

B. (nem szűz) szeretkezünk


Komoly kapcsolat

Mindegy. Ez egyébként a korától, és a személyiségétől függ, hogy összejövök e vele. Nem mindegy, hogy értelmileg kell "felnevelni", vagy csak szexuálisan.


Az megint másik kérdés, hogy a szűzzel kritikusabb lennék mielőtt összejövök vele. Mert mondjuk ha 22 évesen szűz felmerülne bennem a kérdés, hogy eddig miért nem kellett senkinek/neki miért nem kellett senki. Mert érdekelne az oka, az a nem mindegy, hogy az micsoda :)

2013. dec. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!