Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Túl könnyen ment a szex,...

Túl könnyen ment a szex, lehet nem is volt szűz?

Figyelt kérdés
Nemrég lefeküdtünk a barátnőmmel és állítása szerint ez volt az első neki. Viszont egyáltalán nem vérzett, egy nagyon picit fájt csak neki(azt mondta) és eléggé könnyen bement. Volt egy ici pici előjáték, de ez akkor is fura sztem. Lehet nem is volt szűz?

#szűz #nem volt szűz
2013. dec. 21. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek eleve tágabb, simán lehetett attól szüz.
2013. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha nem kételkednél benne hmm??

Örülj neki ,hogy szexeltek és folytasd ezerrel !!!!!

2013. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

a szűzhártya átszakadhat baleset vagy sport közben is akár 12 évesen.


az én exemmel is együtt vesztettük el a szüzességünk és abszolút nem fájt neki, nem is vérzett, sőt, még orgazmusa is volt.

2013. dec. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek vérzik és nem mindenkinek fáj. Egyik barátnőm az első szex után napokig betétet hordott és nődokihoz is kellett mennie, mert nem állt el a vérzés, míg egy másik barátnőmnek egyáltalán nem fájt és nem is vérzett. Nekem meg kicsit fájt és vérzett.


Ugyebár nem gyárilag készülnek a lányok, mindenkinek a szervezete különbözik, máshogy reagál kedves kérdező :)

2013. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem vérzett és elég könnyen ment minden. lehet ez egyénfüggő vagy az is lehetséges, hogy a barátnőd már ujjazta magát korábban.
2013. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én véreztem, de egyáltalán nem fájt, sőt nagyon is élveztem.
2013. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget! :)
2013. dec. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!