Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek a szűz barátnőmmel...

Lefeküdjek a szűz barátnőmmel vagy ne?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal és most mondta el, hogy még szűz. Huszonévesek vagyunk! A helyzet az, hogy azt mondta azért várt eddig, mert kölcsönös szerelmet akart. Nem beszéltünk még az érzéseinkről, de ő sztem már szeret engem és valószínű azt hiszi, hogy én is őt. Jól érzem magam vele és nagyon vonzódom hozzá, de nem vagyok szerelmes. A kapcsolatunkat jónak tartom, elvagyunk. Most már szeretném a szexet és tudom, hogy lefeküdne velem. Hazudni nem hazudnám neki azt, hogy szeretem, csak nem mondok semmit és így az ő döntése, hogy megteszi vagy sem. Nem akarok emiatt szakítani, nem is látnám értelmét. Egyrészt, mert minden rendben köztünk, másrészt ha nem lenne szűz, nem is lenne probléma, hogy most lefekszünk egymással vagy sem. Én nem így vagyok vele, hogy szexelni csak szerelemből kell és a szüzesség elvesztését sem tartom túl nagy dolognak. Főleg ebben a korban, sok ideje volt a nagy szerelmekre.

27/F



2013. dec. 17. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ő is akarja akkor mi a gond? Hozzál már döntést, férfi vagy.
2013. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tarnolf ***** válasza:
100%

Hát, ha te nem fogsz, majd más megteszi. :)


Persze értem, mire célzol igazából, de szerintem feküdj le vele. A szerelem még kialakulhat.


Amúgy meg díjazom, hogy nem akarsz neki hazudni.

2013. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Dugd meg aztán hagyd el, mielőtt megcsal.
2013. dec. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Lényeg az, hogy legyél vele őszinte, mondd el neki amit itt leírtál, hogy nem vagy szerelmes, de nagyon vonzódsz hozzá, jó vele a kapcsolat, stb
2013. dec. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem eleve figyelemre méltó, hogy ezen elgondolkodsz. Hidd el, a legtöbben tutira tojnának rá úgy ahogy van az egész! Meg azért na...ennyi idősen... :D
2013. dec. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Didiiayer ***** válasza:
100%
Szerintem igen, és egyetértek azzal, hogy ezt mondd el neki, h hogy érzel és mit gondolsz, így tisztában lesz a dolgokkal.
2013. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Az, hogy ezen fennakadtál azt bizonyítja, hogy van benned becsület. Azt nem mondom, hogy könnyű életed lesz, de valójában csak így érdemes.

Hogy a kérdésedre válaszoljak: ha megteszed, rá sem tudsz ezután jó érzéssel nézni, és ami fontosabb, a tükörbe sem.

2013. dec. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos vagy, hogy egyáltalán elgondolkodtál ezen, a lány érzelmein :) Nekem ez nagyon szimpi. De emellett, szerintem ha esetleg úgy adódnak hogy x hónap után szakítanátok, nem hiszem, hogy az viselné meg legjobban, hogy veled vesztette el és nem veled lesz örökké, hanem inkább a hányod.
2013. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!