Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok előny, vagy...

Mit gondoltok előny, vagy hátrány a szüzesség 18 évesen? L

Figyelt kérdés
2013. dec. 22. 10:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"én 18/L vagyok, és még szűz...és még én érzem néha kellemetlenül magam az osztályban, mert az összes lány osztálytársam már egy ideje nem szűz...pff"


nyilván van oka, én még eddig nem találkoztam olyan lánnyal, aki ne a személyisége miatt lett volna szűz.

2013. dec. 23. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Lehet h. csak averziói vannak pro/kontra az ügyben.

Nagyon sok lány mindenféle feltételt,gondolatot köt a szüzességéhez.

2013. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

21-es: ez komoly?! Ilyen jól ismersz?! Csak gratulálni tudok!


Lett volna rá esélyem, vagy 20 fiú meghúzott volna, de nem engedtem nekik! És egyébként nem a fiúkat szeretem, csak majd túl akarok lenni rajta, és ennyi.

2013. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"21-es: ez komoly?! Ilyen jól ismersz?! Csak gratulálni tudok!"


pont most igazoltad az állításom :)

2013. dec. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
azthittem sértegetni próbálsz.
2013. dec. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Nemhogy nem hátrány , hanem ha normális kapcsolatot keresel hosszú távon akár akkor hatalmas előny!Nálam csakis ilyen lányok jönnének szóba ha párt kellene keresnem , akinek az erkölcse és az értékrendje a helyén van!Mondjuk nem vagyunk egyformák...
2013. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Boldog Karácsonyt Mindenkinek!
2013. dec. 24. 08:29
 28/30 super07 válasza:

Miben lenne előny vagy hátrány?

Szerintem,dicséretes dolog ha napjainkban ilyen korú lány meg őrizte még az ártatlanságát,nincs időhöz kötve a dolog majd ha eljön az ideje akkor úgy is érzed.Sok kis csaj sportot csinál ebből a szőlő kérdésből de ne állj be közéjük.Az sem gáz ha 20 évesen veszted el,majd ha akkor lesz egy fiú aki arra érdemes majd annak add oda magad.

A kereszt lányom/akinek a bizalmasa vagyok/ is most töltötte a 18-at és még ő is szőlő,és mondta is hogy nem akarja elkapkodni minek sietni majd ha eljön az ideje.

Még azt mondta,hogy szerinte a nemi élet meg kezdése út a felnőtté válás felé és ő még szeretne gyerek lenni,és hogy a nemi élet meg kezdése felelősig is!Sok sikert :)

2013. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

28# Köszönöm a választ! :)


Én sem szeretném ezt csak úgy odadobni valakinek... Szerintem ez sok minden, de nem menő. Sok korombeli, sőt fiatalabb lányt látok akik már rég nem tudják mi az a szüzesség. Köztük olyan is van aki rég megbánta... Nekem is lehetett volna rá lehetőségem, de nem akartam. Nem éreztem azt, hogy kész lennék rá. Szeretném szerelemből megtenni, és nem kíváncsiságból. Remélem azért ez nem elítélendő. :)

2013. dec. 26. 10:39
 30/30 anonim válasza:
Én 24 évesen elmondhatom magamról hogy még mindig szűz vagyok.Minden ujjamra kaphatnék pasit a szexre, de egyenlőre tartom magam.Nem érzem azt hogy bármiről lemaradnék.Van olyan barátnőm aki terhes lett és nem tudja hogy melyiktől esett teherbe.Na köszi én nem vágyom ilyen életre :) Nem kergetek álmokat,majd ha lesz olyan pasi akiről tudom hogy megérdemel engem, majd neki fogom odaadni.
2013. dec. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!