Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lehet? Átszakadt vagy...

Mi lehet? Átszakadt vagy mégis mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Egy kissé bonyolult dologgal kapcsolatban írok, de megpróbálom érthetően leírni...

Péntek reggel jött meg a menzeszem és a barátom délután átjött, itt is aludt.

Még szüzek vagyunk mindketten, de készülünk az első együttlétre, ezért elkezdtünk már pettingelni.

Pénteken volt a második pettingünk.

Mivel megjött aznap reggel, ezért úgy csináltuk, hogy lefürödtem és utána egyből. Ugyanis nem tudom, hogy "sok" lánynál így van-e, de fürdés után nekem 20-30 percig "nem vérzik", vagyis vérezni vérzik, de nem olyan intenzíven, alig véres a betét fürdés után bizonyos ideig, max. 1-2 csepp szokott lenni rajta. Szóval csillapodik a vérzésem egy darabig mindig fürdés után.

Tehát: nekiálltunk a barátommal, csak ujjazott. Először egy ujjal ujjazott meg, majd kettővel. Amikor a második ujját is berakta (már nedves voltam akkor és fel voltam izgulva), akkor jött egy pillanatnyi éles fájdalom és össze is rezzentem hirtelen a fájdalomtól. (Megjegyzem: ujjazott már 2 ujjal először is, de akkor nem éreztem ilyet.)

Aztán kicsit fájdogált, de úgy oké volt...

Később, amikor végeztünk, elmentem wc-re (fürdés után kb negyedórával) és narancssárgás vér volt a betéten!

DE! Nekem az a furcsa, hogy nem olyan tipikus "menstruációs vér" kinézete volt, meg nem is volt olyan erős vér színű. Pedig az első napokban mindig erős piros, bordós színe van a menzeszemnek. Szóval olyan rendes, tipikus "menzeszes vér". De ez a narancssárgás nem olyan volt...

Szombat (azaz tegnap) este fürdés előtt kíváncsiságból felnyúltam magamnak és felizgulás, benedvesedés nélkül simán befért 1 ujjam teljesen! :O (Máskor lassan, óvatosan kell csinálnom magamnak is meg a barátom is úgy szokta, de tegnap este simán "becsúszott".) Aztán megpróbálkoztam a 2.-kal is és az is simán bement! Egy nagyon pici, tompa fájdalommal...

Szóval arra gondolok, hogy esetleg a barátom átszakította a szűzhártyámat...Szerintetek lehetséges?? Vagy ha nem is szakította át, de legalább is tágított rajta, mivel végülis a szűzhártyán már alapból van egy kis lyuk...

Szerintetek mi lehetett az a narancssárgás vér? :O Mellesleg tegnapra már rendesen a "szokásos" színe volt, nem volt narancssárgás, ma sem...

De pénteken igen. A wc papíron is olyan volt. Valami nem stimmel szerintem...

A válaszokat köszönöm!! :)



2013. dec. 21. 22:24
 1/9 A kérdező kommentje:

A NAPOKAT ELÍRTAM, BOCSÁNAT!!!

Csütörtökön történt ez az egész, csütörtök este!!!

És akkor volt narancssárga vér!

Elnézést mégegyszer!!

2013. dec. 21. 22:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elszakad. Vagy teljesen, vagy nem teljesen. Nem tudom mi az a narancssárga "vér". A vér nem narancssárga. Mellesleg totál lényegtelen, hogy elszakadt-e a szűzhártyád... Ez van. Szerintem ez egésznek nem kell jelentőséget tulajdonítanod.
2013. dec. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na hát nem akarok gusztustalankodni, de kb. ilyesmi színű volt, ettől még talán világosabb is.

[link]

2013. dec. 21. 22:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Ok, akkor szűzhártya szakadt. ÉS? Max. ha a barátod nagyon béna, beléd vágott körömmel és felszakadt a hüvelyfalad.. akkor max begyógyul. de csak nem...
2013. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor fájna, nem?

De nem fáj semmi, sehol!

2013. dec. 21. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Ki tudja.. A kezem se fáj, miután megvágtam, ha nem érek hozzá. :)

Na de figyelj, gondolom a szűzhártyád szakadt.

2013. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A másik meg, h attól mert másnap 1 meg 2 újjal felnyúltál magadnak és erőltetés nélkül becsusszant, az a menstruációtól is van, ugyanis ebben a szakaszban a hüvely tágabb lesz!
2013. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Na woow de jó...:|

Mellesleg örültem volna, hogyha átszakadt, mert amint írtam, készülünk az elsőre és csak attól félek, hogy fájni fog. Sajnos nem bírom a fájdalmakat, ez van. :|

Legnagyobb fóbiám a fájdalom.

Bár én sem értem most már, hogy mi van...

Ma néha-néha megfájdult kicsit a hüvelybemenetelemnél.

De nem hinném, hogy a barátom megsértette volna, mert akkor 3 nap múlva kezd el fájni?? Előtte kezet is mosott, szóval fertőzés szerintem kizárva.

Amúgy is nyaralás során kaptam már el pár éve fertőzést (hólyaghurutot és hüvelygombát) és tudom milyen érzés mindkettő. :/ Ez viszont olyan fájás, mint amikor a 2 ujjat bedugta.

Szerintem átszakadhatott.

Próbáltam tükörrel nézni, na de olyan zavaros ez...:D :D

2013. dec. 22. 16:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha átszakadt ha nem az első még attól fájhat, ugyan is a hüvelynek tágulnia kell a pénisz méretéhez és ha ehhez még ideges is vagy, nem fogsz rendesen benedvesedni, na akkor tényleg fog fájni! Már rég nem vagyok szűz, de pl. ha 1 hét múlva szexelek újra a barátommal néha én is megérzem, (pedig rendesen be vagyok izgulva)mert sok ideig nem volt kitágítva!
2013. dec. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!