Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség érték vagy csak...

A szüzesség érték vagy csak hátrány? Miért?

Figyelt kérdés

Én eddíg a hátrányát tapasztaltam,de rohadtul...

:S

Ezért kíváncsi lennék a véleményekre!


Én úgy gondolom,hogy inkább ilyen köztes dolog, attól,mert nem mentem el az ország felével, meg eggyel sem nem tartom magam különbnek az egy-két "menetes" csajoktól...,ahogy mások mondják,de azért egy büdös r**anctól többre tartom magam.


2010. dec. 5. 22:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
89%

szerintem előny.. én most lettem szerelmes először és nagyon örülnék ha a lánynak én lennék az első dehát ilyen manapság nincs... még én sem vártam addig pedig megérte volna, mert szerelmesen sokkal jobb a szex mint érzelemmentesen

19/f

2010. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ, hogy minek éled meg. Véleményem szerint egyik sem.
2010. dec. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

ez emberfüggő , manapság már tényleg sokan úgy tekintenek rá mint hátrány

személy szerint úgy gondolom hogy megéri várni vele egy megfelelő emberre akár 20 évet , minthogy az első jöttmenttel összefeküdj

de mondom ezt mindenki döntse el magának , ha valakinek az tetszik hogy a fél ország átmenjen rajta 15 évesen, akkor csinálja

csak ne hagyd hogy mások befolyásoljanak

2010. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Szerintem mindenképpen érték.

Az első szex határozza meg később a szexhez való viszonyodat. Egyáltalán nem mindegy hogyan éled meg..én vártam 17 éves koromig, a megfelelő emberre. Viszont mikor eljött nem várattam magamra, másfél hónap után lefeküdtem vele. Nem bántam meg egy kicsit sem.

De a te életed a te döntésed, csak nehogy rossz döntést hozz.

Sok sikert!:*

2010. dec. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom de a sex valami hihetetlenul csodalatos dolog, en mindig nagyon elvezem, csak olyannal legyel akit szeretsz
2010. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm szépen a válaszokat :)
2010. dec. 5. 22:54
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nem ertek de nem is hatrany....egyik sem....vagyis en nem ugy fogtam fel...es tudom hogy a legtobb pasinak is tokmind1 h az vagy e vagy nem...nagyon keves olyan van akinek ez manapsag ertek.....szoval nem kell ennyire tul reagalni a dolgot :D 17/L
2010. dec. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg elég baj, hogy ez manapság nem érték. Nem a szüzességnek magának kell értéknek lennie, hanem annak, hogy pl én úgy érzem a sok-sok férfi közül, akit éppenséggel választhatnék, pont a barátomat szeretem, és őt tisztelem meg azzal, és senki mást, hogy egymást testét élvezhessük, egymást kényeztessük. És ezt az intim dolgot, csak azzal az emberrel osztom meg, senki mással. Ez pont olyan dolog, mint hogy szerintem ajándékot sem veszünk mindenkinek, hanem csak annak akit szeretünk, közel áll hozzánk. Az pedig, hogy beengedek valakit az intim szférámban, arra nem elvárásként kellene tekinteni, hanem megtiszteltetésként. Nem kell házasságig őrizgetni, meg hasonlók, de sajnos manapság már a másik végletbe csúszott át a dolog, mindenki könnyelműen választ, hetek után nagy szerelemről beszél, annyi idő alatt megismerni se lehet senkit, vagy fűvel-fával lefekszik...
2010. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
88%
Értékrendtől függ
2010. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 nyugi,csak én vagyok válasza:
69%

hátrány annak, aki csak áá van egy pasik és meg akar b@szni de nem merem, mert mégbszűz vagyok és fáj meg minden.



előny annak, aki szereti a párját és ezzel tiszteli meg, a párja pedig a szerelmével viszonozza:)

2010. dec. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!