Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki hogy van...

Szerintetek ciki hogy van barátnőm 18 vagyok de még szűz?

Figyelt kérdés
18 vagyok,több mint 9hónapja vagyok eggyüt barátnőmmel 80km-re lakik tőlem és hetente két hetente szoktunk találkozni általában náluk szoktunk lenni de ott nincs lehetőségünk szexre mert mindíg otthon van valakije..szoktuk kényzetetni egymást én ki.... ő le.... de a szexet nem merjük náluk csinálni mert félünk rályönnek de már nagyon szeretnénk!..vélemény? Ötlet?
2013. dec. 16. 09:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

:D


18 évesen magyarul sem tudsz, ahhoz is buta vagy, hogy megoldjad a szexet


nincs jogod beszólni

2013. dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

kerdzeo, en joindulattal valaszolni probaltam, te meg elkuldesz a fenebe. hat tudod mit, akkor nem veszem a faradtsagot arra, hogy ertelmesen valaszoljak.


amugy meg azt a reszletet "elfelejtetted", hogy 15 eves a kislany. igy mindjart mas a helyzet. ennyi idosen en meg puskaval kergetnem el az udvarlokat a lanyomtol.


na latod, a beszolasod ellenere is normalisan valaszoltam :)

2013. dec. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Hát elég ciki hogy van barátnőd szerintem neked pasi kell de ha még szűz is vagy az már arcátlanság
2013. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem az a probléma, hogy mindig van otthon valakije, hanem az, hogy még nem áll készen a szexre. Gondolom (vagy remélem?), hogy még ő is szűz. Nem kell rohanni sehova, ne erőltess semmit, ha tényleg szereted. Majd, amikor úgy érzi, hogy készen áll rá, akkor fogtok rá alkalmat találni.


29/n

2013. dec. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül van 15 éves barátnőd, kérdező.


1. Egy alsós szintjén beszéled az anyanyelvedet, a helyesírási hibáidról ne is beszéljünk.


2. 18 évesen még arra sem vagy érett, hogy egy direkt erre a témára összpontosító, anonim oldalon LE MERD ÍRNI a szexualitással kapcsolatos kifejezéseket... Ez ezerszer cikibb, mint szűznek lenni 30-40 évesen.

2013. dec. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Azon túl, hogy az előbbiekben már kimondták a tuti-frankót, hogy a kérdésre/kérdésekre válaszoljak:


1. Egyáltalán nem!

2. Két lehetőségetek van (szerintem) vagy ti mentek el valahova, ami nem akárhova :D vagy megvárjátok míg más megy el!

2013. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Nekem 19 évesen volt 15 éves barátnőm. Egyszerűen beleszerettem, habár voltak gondok a korkülönbségből. Persze nekem is voltak igényeim és nálunk még az orál sem merült fel akkor. 1 évet vártam. Az a tapasztalatom, hogy a türelem meghozza a gyümölcsét.
2013. dec. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!