Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki hogy van...

Szerintetek ciki hogy van barátnőm 18 vagyok de még szűz?

Figyelt kérdés
18 vagyok,több mint 9hónapja vagyok eggyüt barátnőmmel 80km-re lakik tőlem és hetente két hetente szoktunk találkozni általában náluk szoktunk lenni de ott nincs lehetőségünk szexre mert mindíg otthon van valakije..szoktuk kényzetetni egymást én ki.... ő le.... de a szexet nem merjük náluk csinálni mert félünk rályönnek de már nagyon szeretnénk!..vélemény? Ötlet?
2013. dec. 16. 09:42
1 2
 1/17 WheneverYouWant ***** válasza:
Csoda hogy a csaj még veled van 9 hónap után...
2013. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha te nem kurod,biztos kurja mas.
2013. dec. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

rályönnek


EZ ciki!

2013. dec. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szeret és velem van ezen mi a meglepő?? Nem minden lány akkora kur*va hogy a szex a minden...!
2013. dec. 16. 09:46
 5/17 anonim ***** válasza:

Nehogy már orális szexre legyen keret, de másra nem! Ez meghaladja az én képzelőerőmet.

Vannak órákra kivehető szobák is amúgy.

2013. dec. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noydra ***** válasza:
Simán tudnátok szexelni, nem értem a problémát...
2013. dec. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez gáz.
2013. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

rályönnek rályönnek rályönnek rályönnek rályönnek...

naszoval, pontos J-vel.

ja es a mindig rovid i.


menjetek el kirandulni valahova, vagy ne csak naluk legyetek. egyebkent ha mar 9 honapja egyutt vagytok, akkor mit paraztok a szulok miatt? mar nem vagytok kisgyerekek es a kapcsolat is komolynak tunik.

2013. dec. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
15 éves nem fogják elengedni akárhova.. a helyesírá kritikáidat meg gyukd fel magadnak paraszt
2013. dec. 16. 09:59
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem mindent bele vagy azt hiszed a szüleid csak életükben egyszer csinálták az esküvő után?

Ha már petting van akkor tényleg nem tudom miért nincs szex, gondolom egyikőtök szülei sem hülyék, hogy ne tudnák elképzelni mit csináltok ketten a zárt ajtók mögött. Valószínű nem sakkoztok.

2013. dec. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!