Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, adnátok pár tanácsot?

Fiúk, adnátok pár tanácsot?

Figyelt kérdés

A barátom még szűz, én már tapasztaltabb vagyok, de szeretném tudni, hogy az első alkalomnál mire figyeljek oda, hogy neki is jó legyen illetve hogy ha majd később visszagondol az első alkalomra, szép emlék legyen.

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2013. dec. 10. 14:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Én óvszerrel gondoltam elsősorban, de igazából következő hónaptól elkezdem szedni a gyógyszert is, szóval majd mindenképp áttérek arra.
2013. dec. 10. 21:38
 22/25 anonim ***** válasza:

Gyógyszert hagynám a helyedbe, teljesen felborítja a hormonrendszered. Vannak egyéb fogamzásgátló módszerek is.


Nevet sajnos nem tudok mondani mert aludtam azon az órán

2013. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Szia! Valószínű gyorsan el fog menni, lehet már az előjátéknál.

Olyan alkalmat keressetek amikor akár egy égész nap ráértek ágyba lenni, ha gyorsan elmegy nyugtasd meg, nincs semmi gond, van idő bőven, hagyd, hogy felfedezze a tested ne legyél türelmetlen ha te az első alkalommal nem jutsz el a csúcsra mert a szerszám többször és hamar elsül . Tanítsd meg neki, hogy pl. a nyelvével, kezével is okozhat örömet.. Idővel összehangolódtok és jó lesz minden. Mindent beszéljetek meg, kinek mi és hol jó, így gyorsan egymásra találtok az ágyban.

2013. dec. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Ez tényleg tök jó. Nekem mondjuk még nem volt dolgom szűz fiúval.

De tényleg jól àllsz hozzà.

És én is kíváncsi vagyok hogy mi lesz, milyen lesz :)

Mesélj majd!

2013. dec. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
milyen volt? volt valami galiba? ;)
2014. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!