Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm EGYSZER régebben...

A barátnőm EGYSZER régebben megujjazta magát (még szűz volt) és elvileg velem veszítette el. De mielőtt sor került volna az aktusra megujjaztam és 2 ujjam simán belefért és nem is fájt neki! Szerintetek télleg velem veszítette el?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
egy lány onnantól fogva nem szűz, hogy hímvessző járt a hüvelyében. most az részletkérdés h hány centire tágította ki a szűzhártyáját meg ilyenek.
2009. nov. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem bízol benne, minek vagy vele? szerinted hogy esne neki, hogy kétségbe vonod?
2009. nov. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
na de...ő régebben megujjazta egyszer magát és többször se ő se más!aztán jöttem én és én ahhogy megujjaztam akkor belefért a hüvelyébe 2 ujjam és nem is fájt neki sem akkor sem mikor először szeretkeztünk!
2009. nov. 22. 19:39
 4/12 anonim válasza:
100%
Lehet, h nem egyszer volt, vagy nem veled veszítette el
2009. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
van, akinek eleve nincs szűzhártyája, mondjuk ez igen ritka. van akinek meg sport során magától átszakad.
2009. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Te olyan hülye vagy mint a segg, nem kéne dugnod, hanem inkább legózni.
2009. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most mit szólsz be?!
2009. nov. 22. 20:21
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

Bakker, mert igaza van.

Mit számít? Szeret? Jól nézz ki? Kedves? Aranyos?

Akkor mit számít? Majd az idő bizonyít!


Mert te hibátlan vagy aranypöcörő?

2009. nov. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
36%

Szia!

Most miért kell fikázni?!

Hát szerintem már nem volt szűz.Én magamból indulok ki.Én is ugyanígy voltam ,azt mondta a barátomnak hogy ő az első.És csak azért nem fájt és voltam kitágulva mert sokat újjaztam magam.Hát elhitte, rossz volt neki hazudni, de az is rossz lett volna elmondani neki h nem ő az első,mert szegénykém annyira örült h ő az első:S Kételkedett ő is, de addig beszéltem neki, h elhitte.

De lehet h a te bnődnél másképp volt, lehet h tényleg csak az újjazás miatt volt már kitágulva.De a lényeg h szeretitek egymást és hogy jó volt a sex:)

2009. nov. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
ez kemeny... nem attol szuz egy szaj ha nem fer be neki ket ujjad! Semmi koze sincsen... lehet a csak OB-t hasznal (tampont) es ezert tagult ki ennyire a szuzhartyaja... atool mert te megujjaztad nem veszti el a szuzesseget! s nem kotelezo az elso aktus kozben elveszteni azt bar legtobb esetben igy van... en a helyedben inkabb utanajarnek a csajnak, ha meg szereted akkor nem mindegy?
2009. nov. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!