Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megujjaztam bnömet aki 16...

Megujjaztam bnömet aki 16 éves. Még szüz. Lehetséges h?

Figyelt kérdés
lehet h túl mélyre nyúltam és átszakitottam a a szüz hártyáját? mert kicsit véres volt az ujjam...bár elötte egy nappal még megvolt nenki
2009. aug. 17. 01:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy átszakítottad neki, attól függ mennyire tágulékony és mennyi ujjal csináltad no és egyáltalán nem-e szakadt-e már el neki (pl. sporttól). De valszeg csak a mensi miatt lettél véres.
2009. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A szűzhártya nem szakad át, mivel eleve lyukas. (Max. reped, ha egy pénisz jár benne /ami ugye egy ujjhoz képest jóval vastagabb/).

És egy tizenéves lánynak már ujjnyira, vagy akár jobban is tágítható a szűzhártyája, ezért tudunk akár már szűzen tampont használni.

Szóval nem hiszem, hogy "átszakítottad", hacsak nem 3 ujjal nyúltál be... Valószínűleg még a menstruációja vége volt az.

19/L

2009. aug. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:

Ja és mi az, hogy "lehet h túl mélyre nyúltam és átszakitottam a a szüz hártyáját?". Közlöm veled, hogy a szűzhártya közvetlenül a hüvelybejárat után van pár mm-rel, szóval annál csak mélyebbre lehet nyúlni...

19/L

2009. aug. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"nem-e szakadt-e már el"?:S

tanuljunk már meg helyesen magyarul beszélni:(

2009. aug. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
IGEN, MÉG SZŰZ! Ugyanis ha nem tudnád, akkor elmondanám, hogy szüzesség elvesztését arra értjük, hogy ha a fiú a péniszével a lány hüvelyébe hatol! Azért ha már ujjazod a barátnődet ennyit tudhatnál kisöcsi!
2009. aug. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
kedves utolsó válaszoló. Nem azt kérdezte hogy szűz-e még, hanem hogy átszakította-e a szűzhártyáját.
2009. aug. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
FIGYELJETEK!!! ti pasik mit tudtok erröl hogy hol vana szűzhártya? 7-8 centire van a hüvely végénél. és ujtol nem szakad be.
2009. aug. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves előttem válaszoló!

Figyelmedbe ajánlom az internet hasznosabb oldalait vagy éppen egy Netter féle humán anatómia atlaszt!

A szűzhártya a hüvely bemeneténél van!!!! Nem fenetebb! Legfőképp nem 7-8 cm-re.

Ha ilyet olvasok akkor csak imádkozni tudok, hogy ne kerüljön ilyen ember a közelembe!


Igenis újjal meg lehet sérteni a szűzhártyát, hiszen benne van a nevében, hogy HÁÁÁÁRTYA! Sérülékeny jószág! Lehet, hogy a barátnőd hártyája érzékeny így vérezhetett.

Ha segít vmiben akkor az én első ujjazásomkor is vérzett.

2009. aug. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!