Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok szerintetek ciki ha...

Lányok szerintetek ciki ha valaki még 21 évesen szűz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy lúzer bejövök a lányoknak adok magamra stb. csak kicsit későnérő típus vagyok (hosszú történet lenne de 19 éves korom óta sokat változtam) ezért nem jött össze még a dolog és nemis az, hogy ciki vagy sem, hanem hogy ezt hogyan fogadná egy lány ha elmondom neki őszintén.

2013. nov. 30. 13:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ha te tényleg arra vársz akire érdemes.

Akkor gáz ha magad is cikinek tartod .. de ha ezenkívül úgy tudsz viselkedni egy lánnyal ahogy szeretnéd.. és ez tetszik. neki akkor semmi baj.


Én pl nem vgyok büszke rá, hogy 'olyan fiatalon' meg történt de legalább azzal akit nagyon szerettem.


És ha te mondjuk egy csajról akit megismersz és azthinnéd h 'ártatlan' és kiderül hogy nem az otthagynád? Vagy mit gondolnál róla?

2013. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Tuti nem lehet még örülnék is neki
2013. nov. 30. 13:37
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az.Bár ismerősöm azt mondta,hogy hazudjam azt,hogy már volt 3 nőm,mert állítólag a lányok félnek a szűz pasiktól.Én 23 vagyok,de soha senki nem hiszi el,hogy nem volt még barátnőm.Pedig nem szoktam hazudni.Ha csak férfiak vannak az ember környezetében,akkor nehéz barátnőt találni(mondjuk börtönben is ez a helyzet és ott megoldják:D),de olyan mélyre soha nem süllyednék.
2013. nov. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
39%

"Nem vagyok egy lúzer bejövök a lányoknak"


Blablabla.. ha ez így lenne, már rég nem lennél szűz.

2013. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
valakinek olyan a környezete, más volt az érdeklődési köre, semmit nem tudsz róla és elsősorban én nem csak kihasználni akarom a lányokat soha nem ez volt a célom, úgyhogy bekaphatod 14es.
2013. nov. 30. 16:50
 16/20 anonim ***** válasza:

nem ciki. :)

bárcsak olyan pasim lenne, aki nem csak arra megy.


a 'rendes' lányok körében ez érték, de azt figyeld meg hogy aki elfogad és szeret azt elsősorban nem az fogja érdekelni h te csináltad e már.

ha meg valaki ilyenért otthagy ne bánd!

2013. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"és elsősorban én nem csak kihasználni akarom a lányokat soha nem ez volt a célom, úgyhogy bekaphatod 14es."


Ez szép és jó, de néha kicsit önzőnek is kell lenni. Ne félj, a lányok sem mennek érte a szomszédba. ;)


[link]

2013. nov. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Majd én elveszem a szüzességed


23/F

2013. dec. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan nem érdekel, szóval nem az.
2013. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Kocsis Dóri válasza:

Gáááz???:O Ha hosszútávon lesz egy barátnőd, ő lesz a legszerencsésebb ember. ;)

Nem beszélve arról, hogy legalább saját ízlése szerint tanítgathat ;D

2013. dec. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!