Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok szerintetek ciki ha...

Lányok szerintetek ciki ha valaki még 21 évesen szűz?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy lúzer bejövök a lányoknak adok magamra stb. csak kicsit későnérő típus vagyok (hosszú történet lenne de 19 éves korom óta sokat változtam) ezért nem jött össze még a dolog és nemis az, hogy ciki vagy sem, hanem hogy ezt hogyan fogadná egy lány ha elmondom neki őszintén.

2013. nov. 30. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem ciki,sőt!:)
2013. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem ciki, csak ne hazudj róla majd a lánynak.

22/N

2013. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
32%
Bármit is mondanak, mind cikinek tartják. Ha odáig jutsz egy lánnyal, jobb, ha nem mondod el neki még utólag sem.
2013. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy leülök egy olyan lánnyal aki 10ből 9es esetleg 10es és válogathat, hogy kivel legyen vagy jöjjön össze ez olyan előítéleteket generálhat benne ami ellenszevet válthat ki felém és nem biztos, hogy utánna is érdeklődni fog utánnam
2013. nov. 30. 13:15
 5/20 anonim válasza:
88%
Nem ciki,hanem inkább meglepő.De ez egyátalán nem baj! :)
2013. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem, hanem az a "ciki", hogy ezt minden nap megkérdezi itt valaki. Nem akarod elolvasni inkább az ezer ilyen kérdésre adott korábbi válaszokat?
2013. nov. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem ciki egyáltalán!

De biztos van olyan, aki annak találja, mert az értelmi szintje nem túl magas.

Szóval attól függ milyen lányt keresel, találsz.

Egy értelmes normális lány ezt sose fogja cikinek találni. Sőt valamennyire még izgalmas is, hogy ő lehet majd neked az első.

2013. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mindig olyan lánnyal akartam akit igazán szeretek és ezt ő is viszonozza,viszon a társadalom és a hormonok nem engedenk hisz férfiből vagyok és vágyom a szexre
2013. nov. 30. 13:20
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha te magad is úgy fogod, fel, hogy ,,szűz vagyok, de ez nem baj, mert nem vagyok egy himringyó!", akkor nem ciki, de ha azt mondod ez totál ciki, de mások hátha nem tartják annak.... Akkor ez vérciki akárki akármit is mond
2013. nov. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz. Ez csak annyit jelent, hogy még nem szexeltél, semmi mást.

Én 22 évesen szexeltem először, nem éreztem gáznak.

2013. nov. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!