Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele vagy várjak...

Lefeküdjek vele vagy várjak hogy biztos nem csak szexre kellenék?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 1 honapja isertem meg es azota kavarunk.Nincs semmi gond jol meg is vagyunk mert szoptam már le é ő is nyalt ki meg ujjazott már meg es szóba is került már akkor is h lefeküdjünk-e.Én akkor még azt mondtam h megvárom h betöltsem a szülinapom és ennyiben maradt.Aztán ujra előjött a téma és már komolyabban beszéltünk rola h tényleg lefeküdjünk-e.Annyiban maradt ez. Az a dolog h lefogok vele fekudni nemsokára és a szülinapomat se várjuk meg.Fiatalvagyok én még bőven ráérnék de ugy érzem h lelkileg felkészültem arra h megtegyem ezt a lépést.Én beleszerettem ebbe a srácba de azt nem tudom h ő is-e belém.Nagyon régota gondolkodom ezen h ha adando alakalom lesz elveszitsem-e és csak az itt a kockázat h ő csak kavarni akar és járni (jobb esetbe még a korunk miatt) nem.
2013. nov. 25. 19:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13 évesen 1 hónapos ismeretséggel leszop valakit. Nem véletlen mondanánk el mindennek, mert az is vagy! Nem írom le, mert nem engedi gyakkérdések... utolsónak igaza van, lassan nem vállalhatok nyugodtan gyereket, mert ha ilyenek a mai lányok, akkor inkább ne legyen... szánalmas.
2013. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 199303 ***** válasza:
ezt minek kérdezed meg? bármit is mondunk a kommentjeidböl itélve te már ugyis eldöntöted hogy lefekszel vele.. de csak gratulálni tudok rendesen elsietted ilyen fiatalon, nem csodálnám ha utána dobna is téged de a te dolgod..
2013. nov. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy hónapja vagytok együtt és már orális szex és ujjazás is volt! Neked nincs se eszed, se önbecsülésed!
2013. nov. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Te hülye vagy...taknyos 13-14 évesen mégis miért szexelnél??? 1 hónap ismeretség még 16-17 évesen is korai sőt.
2013. nov. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 DarkChii válasza:
Nekem az a véleményem, hogy várj. Túl kevés egy hónap ismeretség ilyen nagy lépés megtételére, meg aztán a srác hozzáállása sem tűnik túl komolynak. Kavartok? Vagy jártok? Nem mindegy. Mondta már, hogy szeret? Vagy próbálja esetleg máshogyan kifejezésre juttatni? Udvarol? Kedveskedik neked? Vagy csak arra kíváncsi hogy mikor szexeltek már? Talán a szexre felkészültél lelkileg de az utána való csalódásra nem hiszem. Neked van igazad, ráérsz! Majd azzal feküdj le, akiről úgy érzed megérdemli és akit igazán, szívből szeretsz,és ő is viszont!!!
2013. dec. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!