Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele vagy várjak...

Lefeküdjek vele vagy várjak hogy biztos nem csak szexre kellenék?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit 1 honapja isertem meg es azota kavarunk.Nincs semmi gond jol meg is vagyunk mert szoptam már le é ő is nyalt ki meg ujjazott már meg es szóba is került már akkor is h lefeküdjünk-e.Én akkor még azt mondtam h megvárom h betöltsem a szülinapom és ennyiben maradt.Aztán ujra előjött a téma és már komolyabban beszéltünk rola h tényleg lefeküdjünk-e.Annyiban maradt ez. Az a dolog h lefogok vele fekudni nemsokára és a szülinapomat se várjuk meg.Fiatalvagyok én még bőven ráérnék de ugy érzem h lelkileg felkészültem arra h megtegyem ezt a lépést.Én beleszerettem ebbe a srácba de azt nem tudom h ő is-e belém.Nagyon régota gondolkodom ezen h ha adando alakalom lesz elveszitsem-e és csak az itt a kockázat h ő csak kavarni akar és járni (jobb esetbe még a korunk miatt) nem.
2013. nov. 25. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Korotok?
2013. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2013. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 ASOT ***** válasza:
szerintem 18 körül vagy 16
2013. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég :D Aggódsz, hogy csak szexre kellesz, de a pippantáson már túl vagy? Tényleg van élet ilyen diónyi aggyal?
2013. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy leszopod rosszabb ám, mint ha lefeküdnétek :D ezt a "már csak arra kellek" dolgot elbasztad
2013. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1 honap alatt a "normalis" emberek csak csokig jutnak...
2013. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
szerintem meg nincs veszve a dolog de azt ajanlom hogy jo messzire keruld el a csavot , mert tuti ha lepipaltad es o neki is megvolt es mind ez egy honap ismerettseg utan tuti ck arra megy hogy megszerezzen , azt ajanlom hogy gyorsan hagyd ott de ha nem akkor tobbet ne legyen koztetek semmi meg csak pippantas sem petting sem...addig amig meg nem bizonyosodsz arrol h tenyleg komoly de amugyis ha magad is tudataban vagy annak a dolognak hogy boven raersz meg akkor miert is gondolkozol ezen ? szerinted az a meno ha 18 elott elveszted a szuzesseged persze nncs gond ha tenyleg 100as hogy szeret de ha nem en nem kockaztatnek
2013. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hat ezekkel eddig sokat nem segitettetek a kort az elejen ert irt le mert engem mindenki elmondna mindennek a sracora meg csak azt mondanatok h csak ki akar hasznalni...a srac am 17 en meg nemsokara kb fel honap mulva 14... szerintetek megkene varnom amig betoltom vagy nem sok valtozna tole?
2013. nov. 25. 20:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Majd 16 évesen ráérsz szexelni. Ilyen lányom ne legyen soha!
2013. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hat a lenyeg nem ertheto...ugy erzem h nincs mire varnom es szeretnen megtudni mar h milyen is ez valojaban :D
2013. nov. 25. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!