Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már kettő hónapja nem jött...

Már kettő hónapja nem jött meg a menzeszem és ezmiatt nagyon ideges vagyok. Szűz vagyok, de megfordult a fejemben, hogy mivan ha terhes vagyok. Most mitévő legyek? Ne nevessetek ki légyszi.

Figyelt kérdés
Van egy két évvel fiatalabb öcsém, akit néha rajta szoktam csípni, hogy, , kielégíti magát. állítása szerint nem törülközött a törülközömbe, de mégis ideges vagyok, hogy miért nem jön meg és néha ezmiatt hányingerem is van
2013. nov. 23. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
hihihi :)
2013. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy. Kivéve ha az öcséd be is szokott altatózni téged.
2013. nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megis mitol lennel? Javaslom, elobb tajekozodj, aztan nyisd ki a szad.
2013. nov. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
attól még, hogy egy g*cis (márbocs a csúnya szóért) törölközővel megtörlöd magad odalent, nem leszel terhes. Annyira csak el van zárva a méhszájad, hogy nem jut be oda semmi...
2013. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz az a legtisztább...
2013. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Generalis ***** válasza:

XD ha nem idegeskedsz akkor tuti helyre áll

minden !

2013. nov. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, lehet, hogy nem állt be a menzeszed, simán lehet, a barátnőm 6 éve menstruál és még mindig kimaradozik neki.
2013. nov. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első körön menj el egy drogériába vagy patikába és vegyél egy terhességi tesztet. Megnyugtató látni, hogy tuti nem vagy terhes :)
2013. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!