Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Történt valakivel olyan, hogy...

Történt valakivel olyan, hogy menszi szerű vérzése volt, de közben terhes volt? Ne nevessetek ki:-)!

Figyelt kérdés
Péntekre nem várom, de tegnap és ma wc-zés közben kicsit véreztem. Amúgy semmi, csak akkor és akkor is nagyon kevés. Lehetek még ettől terhes? Tudom, hülyén hangzik, de úgy szeretnénk babát! Ha nem jön meg rendesen, hétvégén csinálok tesztet. Csak kíváncsi lennék, hogy volt-e már ilyen valakinek, vagyis lehetséges-e.
2011. jan. 5. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Én olvastam már itt ilyet. Akár igaz is lehet.
2011. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan is volt már a környezetemben, hogy épp a mensi miatt nem vette észre a lány, hogy terhes, és majdnem kicsúszott az időből... mert Ő sajnos nem tarthatta meg a babát. Viszont olyan kismamát is ismerek, aki tudta, hogy babát vár, mégis szépen megjött még a mensije vagy 3 hónapig... Lehetsz még ettől terhes, de erre ne adj, ne éld bele magad. Ilyenkor lehet sokkal kevesebb a vér mennyisége, de akár épp olyan, mint terhesség előtt. Drukkolok Neked, írd majd meg a teszt eredményét, kíváncsi vagyok, leszünk-e egyel többen itt kismamák/anyukák :)
2011. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!