Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ne nevessetek ki, segítséget...

Ne nevessetek ki, segítséget kérek! 15 hetes terhes vagyok, és volt egy vetélésem ezért magzatmegtartót kaptam a 12. hétig. Kerültük is a szexet a férjemmel, mert féltettük a babát. Ártok vele a babának?

Figyelt kérdés
Gondoltuk túl a 12. héten már megpróbálhatjuk,együtt is voltunk.Azelőtt nem hiányzott a szex,az első 3 hónapot is simán kibírtam,de mióta együtt voltunk szinte egész nap a szex jár az eszemben,és mindennap szeretném,De féltem is a babát hogy nem e ártok neki,mert ha nagyon felizgulok napközben a gondolattól akkor olyan mintha kissé fájna a hasam.Ártok a babámnak a szexel?
2009. ápr. 26. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Szia!Miért nevetne ki bárki is?Én is mikor terhes voltam tomboltak bennem a hormonok és én 9 hónapig éltem házaséletet.Az első 3 hónapban a dokim tanácsolta,hogy kerüljem,de nem tudtam.Lehet de óvatosan.Nem kell bedurvulni,hanem csak lazán,pláne,hogy volt egy ....De ha gondolod kérdezd meg a dokidat,hogy neki mi a véleménye.

Boldog babavárást!

4 hós fiú anyukája

2009. ápr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

én veszélyeztetett terhes voltam, 5 hónaposan majdnem elvetéltem, de a szextől nem tiltott el a doki.

Nagyon hányós voltam, és amikor épp nem hánytam, akkor szeretkeztünk :)

2009. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nincs vérzésed, meg erős görcsöd stb. akkor nem kell totál szexmentesen végig vinni a 9 hónapot.

Nekem mostani terhességemnél már az elejétől keményedéseim vannak de csak szex után, sose máskor. De mivel nincs más tünetem, és kifejezetten nem fáj, így az orvos is azt mondta nincs akadálya az összebújásnak:)

2009. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Kérdezd meg az orvosodat, hogy milyen az állapotod, és lehet e, ha IGEN hajrá!

Nekem voltak olyan napjaim, éjszakáim, amikor csak az ágyban akartam lenni, és vagy finoman, romantikusan-szerelmesen, hol gyorsan csak.. néha meg a gondolattól is rosszul voltam, vagy aludtam. Ez valahogy természetes. Ha akarjuk, és az is ha nem. Egy jó tanács, ha szabad a házasélet, előtte egy magnézium, nem fogsz esetleg görcsölni.

2009. ápr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Nincs utána görcs,csak napközben ha sokat gondolok a szexre akkor mintha fájna kicsit a hasam.A szeretkezés lehet veszélyes,vagy az orgazmus?Mert mi nem szeretkeztünk,hanem máshogy voltunk együtt és úgy volt orgazmusom,de akkor sem fájt semmim.Próbáltam gyorsan lenyugodni a baba miatt!!Egyépként minket sosem tiltott a doki hanem mi nem mertük!
2009. ápr. 26. 20:42
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

szia!


Az orgazmus nem árt a babának. Rövid összehúzódásokat okoz , amik több szempontból jók. Edzik a méhet, izmokat; és termeli ilyenkor a szervezet "boldogsághormont", amitől még jobban leszel. A baba teljesen jó helyen van, és nem "tud" róla, hogy a papa és mama épp mit csinálnak?:)

Amennyiszer jólesik, csak ne túl intenzíven , vadul ;))

2009. ápr. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
nekem azt mondta a doki, h ami nekem jó, az jó a babának is:) orgazmus után volt is "hejehujj" a pocakban :)
2009. ápr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!