Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El akarom veszíteni, de nincs...

El akarom veszíteni, de nincs rá alkalmas partner. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 17 éves és nagyon szeretnék már végre aktív szexuális életet élni egy barátné nevezetű lénnyel. Kevés dolog számít többet jelenleg a szexnél de ezt sem kapom meg.

Rengeteg csaj mondja, hogy jófej vagyok, aranyos meg tökömtudja, talán a felével össze is jöhetnék de nekem nem tetszenek. Ló helyett jó a szamár alapon feküdjek le egy ilyen lánnyal vagy várjak arra a csajra aki külsőleg 100% bejön és még hajlandó lenne velem lefeküdni?


Nincsenek nagy elvárásaim, de úgy látszik a sors csak olyan csajokkal hoz össze akik pont nem tetszenek...

Azok a csajok akik bejönnek azok átlagosan vagy kurvák (ami végülis lényegtelen a szempomtomból) vagy a közelébe se férhetnék mert nem hetes BMW-vel pöfögök még a sarki boltba is. Nem nagyon járok szórakozóhelyre sem, mert az is reménytelen. Minden 2. csaj a gorillájával jön, amelyik meg nem az meg bandában. Mi a francot csináljak?

Olyan barátnőt találni aki tetszik is és még normális is (nem fogunk irodalomórákat elemezni csak ne legyen iqlájt az emberi kapcsolatokhoz) az meg lenne a főnyeremény...dehát ilyen nincs.


2008. júl. 8. 12:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
73%
Bátorság. menj el vmi buliba, vannak normális csajok de nem nagyon értelek. most 1 sötét szobába elveszted késöbb meg megbánod mert lenne 1 csaj de ő mondjuk csak szűz pasival hajlandó lefeküdni és járni.
2008. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
63%

Ezdenagy...

Most elveszted aztán megbánod, mert lenne egy lány aki csak szűz pasival hajlandó?


Mondj már olyan vizsgálato módszert aranyapám, amivel ezt ki lehet mutatni!


Jajj már, ekkora hülyeséget.


A szüzesség csak teher, minél előbb meg kell szabadulni tőle, hogy helyre kerüljenek a dolgok. Illene ezt az iskolának megszervezni, de hát erre is képtelen az oktatás.

2008. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
69%
ez is hasonloan eletkeptelen valasz, az azelottiben legalabb nemi romantika volt :))
2008. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
70%

Nah, ez a romantika-izé az a betegség, ami miatt nem bír normálisan működni a szex, csak ácsingózás van, meg befordulás, semmi akció.

Monnyonle!

2008. júl. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
73%
oszinten szolva csomorom van az ilyenektol! az egesz szerelmet lealacsonyitjatok valamifele elcsepelt sportta. nem tudom felfogni mi ertelme van kozonsegesse tenni ezt a dolgot? nem meghitt kellene, hogy legyen? ket ember szerelmerol nem volna szabad igy velekedni, ha "akciot" akarsz, nezzel bud spencert a tv-ben vagy mit tudom en.
2008. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
75%
Halihó! Szerintem mind1 hogy ki az első! úgysem ő lesz a feleséged:) amúgy én tényleg vártam az igazira. 18 éves voltam, 4éve ismertem a barátnőmet. kb egy hónappal azelött alakult ki valami, mielött lefeküdtünk. Nekem ő volt az első.. aztán 1 év múlva dobva lettem.. ezután én azt mondom mind1, hogy ki volt az első... amúgy én is olyan voltam mint Te vagy most.. de szerencsére megváltoztam:) és a lányok is csak azt akarják, bármit is írnak!!! csak lehet hogy mással..
2008. júl. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
67%
szerezz magadnak csajt és dugd me g...:)
2008. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
63%
Ha annyira a sex-re vágysz meny hivatásos hoz:D
2009. jan. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Nem olvastam végig az összes választ idő hiányában, szooval lehet, h már írtak hasonlót.


"3-4 hónap után feküdnénk csak le (ami lehet, hogy már az első héten megesett volna, de az ilyen hozzáálású nőket messziről kerülöm"

Itt a baj, méghozzá elég nagy. Te sem tudod, h mit akarsz. Egyszer szexet, máskor + normális csajt.

ha 17 vagy akkor gondolom a 14-17 közötti csajok a fő célpontjaid. Mármost sztem 1 ennyi idős csajnak még nem a szex az elsődleges(ami teljesen normális), ha meg igen, akkor az olyan is...

Szóval döntsd el mit akarsz: 1 rendes, normális értelmes csajt aki tetszik, viszont várnod kell rá 4-5 v esetleg több hónapot, viszont jool fogod magad érezni vele mindig, vagy pedig a suli ri**ncát gyorsan meg**zod, aztán köv héten már a csaj a nevedre sem fog emlékezni....viszont tényleg túl leszel rajta.

Szóval válassz, mit akarsz valójában és úgy változtass a belső hozzáállásodon....sztem... :$

2009. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
tinirandi.hun:D
2010. nov. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!