Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El akarom veszíteni, de nincs...

El akarom veszíteni, de nincs rá alkalmas partner. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok 17 éves és nagyon szeretnék már végre aktív szexuális életet élni egy barátné nevezetű lénnyel. Kevés dolog számít többet jelenleg a szexnél de ezt sem kapom meg.

Rengeteg csaj mondja, hogy jófej vagyok, aranyos meg tökömtudja, talán a felével össze is jöhetnék de nekem nem tetszenek. Ló helyett jó a szamár alapon feküdjek le egy ilyen lánnyal vagy várjak arra a csajra aki külsőleg 100% bejön és még hajlandó lenne velem lefeküdni?


Nincsenek nagy elvárásaim, de úgy látszik a sors csak olyan csajokkal hoz össze akik pont nem tetszenek...

Azok a csajok akik bejönnek azok átlagosan vagy kurvák (ami végülis lényegtelen a szempomtomból) vagy a közelébe se férhetnék mert nem hetes BMW-vel pöfögök még a sarki boltba is. Nem nagyon járok szórakozóhelyre sem, mert az is reménytelen. Minden 2. csaj a gorillájával jön, amelyik meg nem az meg bandában. Mi a francot csináljak?

Olyan barátnőt találni aki tetszik is és még normális is (nem fogunk irodalomórákat elemezni csak ne legyen iqlájt az emberi kapcsolatokhoz) az meg lenne a főnyeremény...dehát ilyen nincs.


2008. júl. 8. 12:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nagyon sablon szöveg, de várd meg az igazit! Van ismerősöm, aki csak az élvezet kedvéért vesztette el! Sajnos nem élvezte a dolgot és később meg is bánta, hogy olyan embernek adta a szüzességét, akit nem szeretett!
2008. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Magasról tojok az egész szüzesség kérdésbe igazából. Nem az érdekel, hogy hogy vesztem el, mert nem is tudom elveszteni mivel fiú vagyok a mentális hülyeségre, hogy jajj meghitt legyen az első, arra meg végképp tojok. Egyszerűen olyan szerencsétlen vagyok, hogy nem jut nekem egy olyan lány aki tetszik is, szeret is és nem frigid. Ez nemhinném, hogy olyan nagy elvárás lenne. És ha valaki azt hiszi, hogy rögtön így állok oda 1 lányhoz és ezeket elmondom neki az téved.

Igazából ez a kérdés csak ilyen pukkanás volt mert valahol ki kell engedni..de nem értem miért vagyok ilyen szerencsétlen.

2008. júl. 8. 12:49
 3/30 anonim ***** válasza:
82%
Ja bocs! Igaz hogy fizikailag nem vesztik el, de nekik is meghatározó! Talán pont azért nem találsz magadnak megfelelő partnert, mivel csak a saját érdeked nézed ebben a dologban is! És ha nem sajnálnád ennyire magad, talán rátalálnál a boldogságra!
2008. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Hát bocs, hogy ezt mondom, de ezzel a stílussal és hozzáállással nem is csodálom, hogy nem találsz barátnőt. Ha nem érdekel a szüzesség és a meghittség, akkor menj el egy kurvához. Szerintem ha nem változol, egész életedben csak komolytalan szexkapcsolataid lesznek. Arra meg ne várj, hogy rád talál egy bomba nő, mert nekik kell a pénz, hogy jól nézzenek ki. Neked meg ha nincs, akkor eláshatod magad.
2008. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Nálad két baj van így elsőre.A stílusod az egyik,a másik meg ez az önsajnálat...Most írjam azt,hogy nem csodálkozok azon,hogy nem találsz normális csajt?
2008. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
59%
Jó nagy balfasz vagy:D ne csodálkozz hogy nincs bnőd ember nézz magadra hogy viselkedsz loool szánalmas...
2008. júl. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Attól, hogy itt full anonym módon írkálom ezt az még nem azt jelenti, hogy a csajok is ezt látják belőlem. Ezekből a sorokból semmit nem éreztetek velük és nem is sejtik, hogy mit érzek stb.

Stílusommal sincs baj mert aztmondják jó a humorom, látszik rajtam, hogy nem arra kell nekem egy nő, és még helyes is vagyok. Nem nagypofából mondom csak ezeket mondják nekem. Akik nem jöttek össze azok azért nem mert vagy kijelentette, hogy 3-4 hónap után feküdnénk csak le (ami lehet, hogy már az első héten megesett volna, de az ilyen hozzáálású nőket messziről kerülöm) vagy mert nekem nem tetszik. Ez pedig nem önsajnálat hanem tény. Ha önsajnálkoznék akkor valószinűleg nem írnám le, hogy miket mondanak rólam a csajok. Tényleg nem érdekel a szüzesség meghitt elvesztése mert már késő van ehhez sztem. Ilyen korban rég aktív szexuális életet kéne élnem ami nincs. Lehet, hogy csak lusta vagyok eljárni szórakozóhelyre és élőben próbálkozni :)

De mivel soha nem csináltam így, ezért szarok is tőle mint a fene...

2008. júl. 8. 13:18
 8/30 anonim válasza:
82%
talán sikerülne is, ha nem a szexet hajkurásznád egyfolytában. egyáltalán nincs késő 17 évesen, + ne csak annak élj, mert ha így gondolkodsz, hogy már rég szexelned kellene, akkor tényleg egy útszélit kellene választanod, bocsi.
2008. júl. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
82%
hát jó nagy barom vagy mit ne mondjak, ha tényleg nem érdekel ez az egész , szerinted "szüzesség meghitt elvesztése" dolog akkor mi a francért sajnáltatod magad, mert ez az. bár elmondásod szerint 17 vagy azért agyban sokat kéne fejlődnöd meg az érzelmek terén is. fogj egy ribancot szánalomland
2008. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim válasza:
96%
SZerezz 1 kurvát fizesd le azt elveszted de ne tegyél tönkre egy aranyos normális lányt akit megismernél és csak addig kellene mig el nem veszted vele... én 18 leszek barátnőm 17 3 honapja vagyunk eggyütt ő is és én is szüz vagyok de nem akarjuk elsietni majd mikor eljön az ideje na meg a megfelelő alkalom egy párkapcsolatban nem az a lényeg hogy minél többször meghuzd a csajt hanem hogy szeressétek egymást...
2008. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!