Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy friss és komolynak induló...

Egy friss és komolynak induló kapcsolatban mikortól nem tűnik 'gáznak' a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyok rá,de persze tűrtőztetem még magam,mert nem szeretném,ha azt hinné hogy ennyire könnyen beadom a derekam..hogy 'olyan' lány vagyok.


2 hete járunk, én 19/l vagyok.


2009. nov. 12. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:

hátha szüzességről van szó, akkor egy kicsit több talán.

akkor feküdj le vele, amikor úgyérzed h ő neki szívesen odaadnád.

ha eztmár most érzed, akkor nemtom :D

mondjuk 1 hónap? vagy 2?

én mondjuk fél évet vártam, de én 16 és 17 között voltam, azért :)

2009. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Én 2 és fél hónapot vártam,úgy hogy hetente 3-szor találkoztunk.Nem bántam meg,de ez kapcsolatfüggő is.Amikor te is és ő is úgy érzi,de én 1 hónapot minimum várnék,aki csak kalandot keres talán nem várja ki ezt az időt és még időben kiderül róla,hogy komolytalan volt.
2009. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hááát,mi heti 5x találkozunk :) az a min. 1 hónap eléggé sanszos nálam is..
2009. nov. 12. 23:43
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem már sz*phatsz is...
2009. nov. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hm..én 17 évesen vesztettem el a szüzességem.

A barátom tudta,hogy nekem ő az első és türelmesen várt :-)

Szóval annak ellenére,hogy 5 hónapig nem történt meg a konkrét behatolás,kitartott mellettem...Ebből le is szűrtem szépen,hogy nem csak a szexre kellek.


Mondjuk kb. 2 hónap után azért már volt petting,aminek része ugye az orál...Nekem még ez is új volt,úgyhogy én mindent tőle "tanultam".


Ebben az esetben te "diktálod a feltételeket",és ha szeret akkor vár rád. (Tudom,hogy elcsépeltem hangzik,de tényleg így van).

Nem erőszakolhatja rád,és ha emiatt elhagy,akkor nem szeretett eléggé.


Mondjuk nekem az sosem fordult meg a fejemben,hogy azért nem akarok vele lefeküdni,mert akkor "olyan"lánynak tart.

Ne ez alapján add oda a szüzességed :-)


18/L

2009. nov. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! szerintem akkor tedd meg mikor azt érzed hogy ő is kíván te is oda vagy és nem bírod tovább,ha szeret akkor sem lesz probléma hogy 2 hét után teszed meg hanem örűlni fog hogy az érzéseidre hagyatkoztál.mindig ez az idő dolog nem kell azt se tartogatni se felfújni a dolgot akkor tedd meg mikor szeretnéd, megértél rá tudod mi a veszélyei hogy tudod kivédeni a többi vel meg ne foglalkozz.
2009. nov. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szívem, te vagy az?:D
2009. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
persze drágám :D (ha 25/f vagy)
2009. nov. 17. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!