Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen típusú lányok szeretik...

Milyen típusú lányok szeretik a szűz fiúkat?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Akik pénzt kapnak a szexuális együttlétért.
2013. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azok, akik szerelemből vannak valakivel.
2013. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem azok, akik a szüzességüktől is szeretik az adott fiút. Ez nem tudom, hogy milyen csoportba sorolandó.
2013. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A szüzesség csak egy állapot. Ha szeretsz valakit nem azért teszed, mert szűz, vagy nem szűz. :D
2013. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Passz legalább engem szerettek...
2013. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Én lány létemre utálom őket. Pfejj. Hozzájuk nem érnék...

22l

2013. okt. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6os vagyok: egyébként meg ennek az oldalnak köszönhetően utáltam meg őket ennyire, ezt a kategóriát űzöm vagy már 1,5 éve.
2013. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Képzelem hogy kiéghettél :))
2013. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párom (nem sokára férjem) szűz volt mikor megismerkedtünk. Szerettem és nem zavart a dolog. Aztán most örülök is, mert én "tanítottam" hogy mit csináljon, mi a jó. Sokkal jobban ki tud elégíteni mint előző barátom, akinek előttem 5 barátnője is volt. Viszont azok a lányok nem nagyon nyitották ki a szájukat, ha valami nem volt jó, így exem hozzászokott ehez és sokszor ugyan úgy akart mindent csinálni.

Szerintem olyan lányok, akik hosszú távra keresnek pasit, ők elfogadóbbak ilyen téren. Elvégre ha én is csak kalandot keresnék, akkor olyan pasit választanék, aki már tudja, hogy mit hova tegyen.

2013. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

3 tapasztalttal voltam életemben. Ezek közül csak 1re mondanám azt hogy a szex egész jó volt.


A másik kettővel kifejezetten rossz, az egyikkel fájdalmas is.


3 szűz fiúval is voltam. Egyikkel sem volt rossz, mind odafigyelt rám is, illetve a harmadik pasi, lett végül a férjem:)és egyedül tőle kaptam orgazmust, másoktól nem.


Szóval a férjemnél pl kifejezetten tetszett, hogy nem volt mással, mert az igazira várt:), és azért tetszett mert szerelmes lettem belé, és ehhez a szüzessége is hozzátartozott.


Tehát nálam az húz a szüzesség felé, hogy jobbak velük a tapasztalataim, mint a tapasztaltakkal.


Én úgy vagyok vele, ha egy nőt zavar az ilyesmi, ott nála nem stimmel valami agyban.


Az a sztereotípia meg egyenesen nevetséges, és marhaság, hogy egy szűz pasit tanítani kell. Mert ez nincs így többnyire.


27/N

2013. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!