Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy vegyem rá, hogy sexeljünk?

Hogy vegyem rá, hogy sexeljünk?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon nagyon jó lány barátom és megbeszéltük hogy lefeküdnénk nem is egyszer egymással, mindketten szüzek vagyunk még de most a lány elkezdett azzal jönni, hogy az elsőt a szerelmével akarja (nincs neki) és csak utána akar velem, szerintetek, hogy vegyem rá, hogy velem veszitse el a szüzességét?? Valami jó érvek kellenének stb.
2013. okt. 7. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lina93 ***** válasza:
Ha csak szexre kellene, akkor semmiképp se próbáld rávenni, mert utána meg az lesz a baj, ha többet szeretne tőled.
2013. okt. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pénzzel természetesen :) mi mással
2013. okt. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt buktad barátom.
2013. okt. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem volt ilyen. A csaj mással akarta elveszíteni. Megtörtént aztán meg jött nekem, hogy bánja, hogy nem én voltam az első. végül sosem dugtam meg. :S

Szóval szerintem ez eleve elkapált dolog.

Vagy elcsábítod rendesen, mint egy barátnőt és ha összejön akkor te lehetsz az első neki, ha nem akkor így jártál.

2013. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond el hogy egy kapcsolat a szerelmen alapul, de az előbb vagy utóbb de biztos elmúlik. Viszont a barátság alapja a bizalom, ami lehet örök is, lehet hogy nem, de ez már rajtatok múlik.
2013. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

először is, az szexelni. könyörgöm ha már ehhez elég érettnek érzed magad, akkor légy ahhoz is az hogy kiírd a szót.

a második. mi az hogy rávenni, és hogy érvek kellenek? egy nőt nem rávenni kell a szexre, hanem el kell érni nála hogy ő maga kívánja azt. ha meg nem veled akarja elveszíteni akkor fogadd azt el, és nem érvelni kell ez mellett hogy de mégis -.-"

2013. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tedd ki a húst a buszon.
2013. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!