Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El vegyem a szüzességét?

El vegyem a szüzességét?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,van egy jo haverom(fiu) ő 17 éves,tényleg nagyon joba vagyunk,bizalom is megvan,meg kért hogy vegyem el a szüzességét.Nem tudom hogy menjeke bele kedvelem a srácot sőt kivánom is de félek,hogy megbánná később vagy rá menne a barátságunk amit nem szeretnék(nekem nem ő lenne az első)!
2013. febr. 24. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha kívánjátok egymást, akkor miért ne
2013. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először is mondd meg neki hogy nem ciki ha 17 évesen szűz, ezért nem kell hozzád rohannia. Mondjuk még mindig jobb mint ha az örömlányokhoz menne. Ha egyszer kívánod miért nem kérdezed meg, hogy nem járnátok-e? Ha téged kért meg ilyesmire, biztos nincs senki más akivel megtehetné.
2013. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A barátságotok tuti rámenne, mert a srác beléd szeretne. Ha össze is jönnétek, nem valószínű, hogy 17-18 évesen örökké tartana a dolog, utána meg leshetitek a barátságot.
2013. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy többet érez mint barátság???
2013. febr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elveheted, de akkor az már nem barátság... viszont ha mindketten többet éreztek, akkor miért ne? :)
2013. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez lehetséges szerintem h tőbbet érez mint barátság,előnyős külselyü srác de nem egy csajozó gép,aztmeg nem hiszem h őrőmlányhoz rohanna ha vissza utasitanám.Viszont nekem fontos a barátságunk nem akarom tőnkre tenni
2013. febr. 24. 12:42
 7/11 A kérdező kommentje:
kőszőnőm a válaszokat még irhattok :)
2013. febr. 24. 12:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Mit írjunk még? Meg szeretnéd tartani a barátságot, nem? Téma lezárva! :)


Vagy... az én szüzességemet elveheted! :P


20f

2013. febr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
kőszőnőm kihagyom :|
2013. febr. 24. 13:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Lovagold meg úgy, hogy kapkodjon levegő után.

Előtte mondd meg neki, hogy később már nem gondolhatja meg magát, és, hogy fontos a barátságotok stb

2013. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!