Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ugye nem lehetek terhes?

Ugye nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szoval. Tegnap megtortent. Vagy olyasmi. En kielegitettem persze jol letoroltuk aztan o engem. Aztan hat elso mindkettonknek csak rossz volt gumival igy levette persze mivel elso igy a fele se volt bennem epp csak annyira h a nem vagyok szuz rohadtul fajt.

Es amúgy amikor elelvezett utana letoroltuk neki es hat kielegitett szajjal meghat ggumival probaltuk eloszor de akkor meg csak betenni se tudtuk. Szoval eltelt 15 perc es azt olvastam h a spermiumok amugy is 2 perc alatt megszaradnak barhol vannak. Es meg a fele se volt bennem mert ugy fajt. Pár másodpercig volt bennem de akkor se teljesen épp annyira h nem vagyok szüz. Abba is hagytuk mert fájt.


2013. okt. 6. 10:30
 1/9 anonim válasza:
Először írd le légyszives érthetően!!!
2013. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
De igen,és valószínű fiu lesz. Ebből a gyönyörű kérdésből arra tudok következtetni,hogy valószínű hogy egy tanulatlan kissebségi vagy. Aki megfogalmazni sem tud egy kérdést.
2013. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Szoval eltelt 15 perc es azt olvastam h a spermiumok amugy is 2 perc alatt megszaradnak barhol"


Hülyeséget olvastál.


Betette gumi nélkül, ráadásul a spermás, ragacsos farkát. Letöröltétek, de a húgycsövét belülről képtelenség lett volna.


Persze, hogy lehetsz terhes.


Az esély erre akkor a legnagyobb, ha kb. két hét múlva várod a következő menzeszed.

Ugyancsak két hét múlva tesztelhetsz.


Ha 72 órán belül vagy, akkor nyomás eseményutáni tablettáért!

2013. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én IQ-hoz kötném a szeretkezést, komolyan. Aggasztó mennyi idióta él a Földön.
2013. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

tabi.

grat. éljenek a 13 évesen szexelők!

2013. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
valószínűleg nem vagy terhes ettől szerintem nem lehet 0,01% esély van rá :) szóval nyugalom :)
2013. okt. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na szóval. Hát tegnap megtörtént. Szóval izgattuk egymást majd kivertem neki. Majd ő kinyalt ez idő alatt kb eltelt 15 perc. Amúgy neki letöröltük rendesen zsepivel. És akkor óvszer és megpróbáltuk betenni de óvszerben összement neki így levettük és úgy próbáltuk de iszonyatosan fájt szóval 2szer próbáltuk összesen h beteszi óvszer nélkül. Nagyon fájt. pár másodpercig volt bennem mert már sírtam úgy fájt és épp annyira h átszakadsz a szűzhártyám.A fele pénisze se volt bennem. és abbahagytuk.
2013. okt. 6. 10:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Az hogy hány percig volt bent, teljesen mindegy! 1 perc, 1 óra, 1 nap. MINDEGY! Nem védekeztetek, az hogy letörli zsepivel nem védekezés. Elélvezett. Tehát valószínűleg spermás volt a pénisze mikor beléd rakta. Az meg hogy megszárad...oké...egy zsepin, a lepedőn, de nem a hüvelyben,ami meleg, nedves és mindenféle "jótékony" hatással bír a spermiumok számára. Igen, lehetsz terhes. Elenyésző az esélye, de mégis lehetséges. Fiatal lehetsz még, nem tudhatod mikor van peteérésed, bármikor becsúszhat egy gyerek. Azt javaslom hogy mormolj 5-10 imát, és várd a mikulást. Ha megjön nincs gáz, de legközelebb okosabban. Tesztet meg még most felejtsd el, úgy sem mutatná ki.
2013. okt. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
hány éves vagy?
2013. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!