Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lehetek terhes?...

Szerintetek lehetek terhes? (lenn tovább )

Figyelt kérdés
Most voltam először a barátommal( Ő volt nekem az első ),mindig védekeztünk . Csak kicsit félek ,h terhes lehetek ,mert most fáj ha pisilek( tudom a kettőnek nincs sok köze egymáshoz, meg egy kicsit buta kérdés... )De egy óvszer mennyire megbízható ? .( Lécci rendes válaszokat ) 21/L
2013. aug. 13. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:

azért fáj hogy pisilsz, mert még szűz voltál, és most tágult a puncid!


Remélem kielégítő válasz volt!

2013. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első jól mondja ;)
2013. aug. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kösz kösz :D
2013. aug. 13. 11:00
 4/7 A kérdező kommentje:
de ez nem rögtön utána volt hanem két napra rá
2013. aug. 13. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha még két nap múlva is fáj ha pisilsz, kocogj le szépen a háziorvoshoz, mert nekem ez húgyuti fertőzésnek tűnik.
2013. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
ha még kétnapmulva is fáj..akkor már jönni akar kifele a baba..menny és szüld meg!
2013. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dionsyia ***** válasza:
megküldtetek némi bacit a húgyutakba... nem nemibetegségre gondolok, hanem a te saját bacijaid, valószínű e-coli... ki kell kezelni vagy folyton visszajön! Nekem volt, éjszakáztam a WC-n ásványvizes üveggel, hogy jobb legyen!
2013. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!