Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon kívánom már a szexet...

Nagyon kívánom már a szexet és szeretném végre elveszíteni. Érdemes olyannal aki bár tetszik, de tudom hogy meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 01:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
korod?
2013. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú vagy? :D
2013. okt. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
17 és lány.
2013. okt. 8. 21:03
 14/16 anonim válasza:
Bocs, de én tuti nem tenném 17 évesen. Majd lesz olyan, akivel tényleg együtt akarsz lenni, és örülsz, h. nem valaki akárkivel/akárkikkel voltál együtt. Becsüld meg magad egy kicsit jobban. Ne foglalkozz vele, h. a többiek hogy vágnak fel. Esetleg anyukáddal is beszélgethetnél erről...
2013. okt. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Esetleg sportolj, táncolj (tanulj) foglald el magad értelmesen és tuti nem fog annyira hiányozni. Ezer más dologgal örömet okozhattok egymásnak, amik már nem lesznek olyanok, ha lefeküdtetek.
2013. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A barátnőm anno a korosztályomhoz képest később vesztette el a szűzességét, én nekem volt egy komoly barátom én vele tettem így nem bántam meg, de éreztem hogy frusztrált ez miatt, így megtette egy haverral aki tetszett neki. Sajnos mivel nem tapasztalta meg milyen olyan fiúval szexuális kapcsolatot kialakítani nagyon sokáig nem is volt normális párkapcsolata, nem is akart sőt undorodott a férfiaktól. Én mellette voltam végig és láttam miből mi lesz, és végig tudtam és mondtam is neki azóta pedig rájött ő is, hogy sajnos az az első (és utána még 1-2) nem az volt akivel kellett volna..
2013. nov. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!