Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz, ha valaki egy szexkapcsol...

Gáz, ha valaki egy szexkapcsolatban veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem hivatalosan járnak, meg nem szerelmesek, csak petting, vagy/meg több.

Ti mennyire ítélnétek el az ilyeneket? Ha mondjuk a lány 16-17, a fiú pedig kb. egy évvel idősebb, de ő már nem szűz, és persze vigyáznak.


2013. szept. 28. 23:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy, hogy oda meg vissza vagy a srácért, vagy nagyon szimpatikus.

Szóval én azért tartom gázosnak, mert ha ő nem akar majd szexnél többet, akkor ezzel nagyot szívhatsz majd :(

2013. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Feke88 ***** válasza:
51%

Ha a srác csak meg akar dugni, és nem akar tőled semmit de te szerelmes vagy belé és ráadásul ez lesz az első...

Rányomja a bélyeget a szexuális életedre. Egész hátralévő életedben bánni fogod. Az utána következő srácokkal együtt, akik nem fogják veled élvezni a szeretkezést a hülye szorongásod miatt, ami emiatt alakul ki.

Sok ilyen lány van. Te is lehetsz atz egyik. Csak tartós kapcsolatra ne számíts majd, hacsak nem akarsz egy vén pedó csaja lenni, akinek csak a korod miatt kellesz, vagy egy retek pasié, akinek más nem jutott.


Volt ilyen barátnőm. Tök jól elvoltam vele, amíg ágyba nem kerültünk. Tapasztalatból írom, hogy kínszenvedés egy ilyen nő az ágyban és nem lehet vele maradni.

2013. szept. 29. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

utolsó: köszi. Így hogy tapasztalatból mondtad, most már fel se vetem az ötletet...

Majd egy olyannal, akit szeretek, és ő is szeret engem, egy komoly kapcsolatban... (aztán hogyha később szakítanánk, akkor az már más, hogyha utána fekszek le azzal a sráccal, nem? )

2013. szept. 29. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!