Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan nagy baj az, ha...

Miért olyan nagy baj az, ha egy srác egy hivatásossal veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez elront valamit? A gondolkodás módját ? Lelki sérülést okoz? Miért ellenzik annyira ezt a megoldást?
2013. szept. 14. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hivatásos katonával?
2013. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem baj. Nem látom értelmét, de ahogy gondolod. Lelki sérülést nem hiszem, hogy okozna, az már inkább, ha rákényszerülsz. A gondolkodásmódján úgy szint nem változtat már semmit.
2013. szept. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ront el semmit, de csak jobb lenne egy barátnővel, nem? Meg én örülnék, ha első lehetnék majd a barátomnak, nem tetszene, ha előttem prostival lett volna.
2013. szept. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem baj, hozzáállás kérdése. Én 19 éves koromig sikertelen voltam a nőknél, de aztán nagymértékben változtattam a hozzáállásomon és később sikeresebb lettem (volt honnan hová annak lenni). Viszont nem tudtam várni, amíg célba érek, így eljártam k**rvázgatni. 5-6 alkalommal voltam egy év alatt, hogy azért tudjam hol a punci, hogy kell nyalni, dugni, ne menjek el túl hamar és tudjam hogy kell dominálni a szexet. Persze b@@szni nem lehet megtanulni teljesen k**rvával, hiszen nem mondja, hogy éppen jó-e vagy rossz, csak nyög állandóan, de ez olyan volt, mint a különbség az egyetem (valódi nőzés) és az általános iskola (prosti) között. Szóval az alapokat pár alkalommal el lehet sajátítani.


Soha nem bántam meg, hogy k**rvával veszítettem el. A saját régi balf@@szság hibája, hiszen előtte meg sok lehetőséget puskáztam el. Még barátnőm is volt előtte, csak azt is elb**sztam.


Hiába, a férfiaknak szerintem is csak a 10-20%-a születik csajozómesternek.

Viszont a többi 80-90% többsége meg abba a hibába esik, hogy azt hiszi, a csajozást nem lehet tanulni. Pedig de. (Már nem a k**rvázásról beszélek.)

2013. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
prostit nyaltál? beteg
2013. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem útszéli, szőröspuncijú cigányprostit, akitől aztán 10 betegséget el lehet kapni.


Komolyan mondom, úgy ne nyilatkozz, hogy nem is értesz hozzá, csak hallomásból "tudod", hogy minden prosti AIDS-es. Akkor nyilatkozzon bárki, ha már van tapasztalata.


A legtöbb, lakáson dolgozó prosti igényes az ilyenekre. Nem tudom mennyire közismert, de tiszták, minden aktus előtt és után fürdenek (előtte közösen az ügyféllel, ha kell) és naprakészek maximum néhány hetes negatív szexuális betegség-tesztekkel.


Bár rég k**rváztam már, a legtöbb prostinál kevesebb eséllyel kapsz el valamit, mintha egy buliban szedsz fel egy sokkal kisebb szexuális higiéniájú nőt egyéjszakás kalandra, ingyen.


A puncit is 5-ször megmossák két alkalom között. Ez a nem nyalsz k**rva p**nát dolog kb. olyan mentalitás, mint hogy nem csókolsz meg olyan nőt, aki korábban már csókolózott másik férfival (akár egy nappal korábban, akár régebben).


Szóval ezek a nők tiszták fizikailag, azon túl már csak az ember képzelhet oda a fejével dolgokat.

2013. szept. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

dehogy tiszták

csak a vírusokat még te sem látod a szemeddel és tájékoztatlan vagy

2013. szept. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor mondd el milyen vírusokra gondolsz.


Nem tartom magam tájékozatlannak, mert akkor is rengeteget olvastam előtte a témáról, mindenféle forrásokból (k**rváktól, k**rvákhoz járóktól, függetlenektől, egészsésügyi cikkekből, stb.)


Milyen pnavírusa lehet egy k**rvának, aki csak óvszerrel szexel, tehát f**sz nem ér a puncijához soha és ha valaki kinyalja, akkor amíg a következő ember kinyalja, addig 10-szer puncit mos, de alapjáraton amúgy is 10-szer puncit mos? És nem a dögtelepen dolgozik, hanem egy tiszta lakásban.

2013. szept. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bármit. Nem egy év mikrobiológián vagyok túl okoska. :D
2013. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ezért mondj már valamit.


Ott konkrétan mondták, hogy a punci nyalásakor egymillió baktérium kerül át, ami lemoshatatlan, elpusztíthatatlan? Tényleg kíváncsi vagyok, mert ilyenekkel a gyakorlatban még nem találkoztam.

Valami konkrétat, mert kíváncsi vagyok a mondanivalódra.

2013. szept. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!