Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan nagy baj az, ha...

Miért olyan nagy baj az, ha egy srác egy hivatásossal veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Szerintetek ez elront valamit? A gondolkodás módját ? Lelki sérülést okoz? Miért ellenzik annyira ezt a megoldást?
2013. szept. 14. 16:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Neked egy egyszerűbb anyagot kerestem. Ha akarsz kapsz angolul is.



Szexuális úton terjedő betegségek

Bár az orális szexet túlnyomórészt jóval biztonságosabbnak tartják, mint a vaginális, illetve az anális szexet, ilyen úton is el lehet kapni számos nemi úton terjedő betegséget, mint például a chlamydiát, a humán papillomavírust, a trippert, a herpeszt és másokat, esetleg az AIDS-et is. Érdemes kiemelni, hogy a HIV-vel (az AIDS betegséget okozó vírussal) fertőzött ember szexuális testnedveivel ajánlatos mindennemű érintkezést kerülni.

Az orális szexet érdemes olyankor is kerülni, ha az aktív fél szájában seb, sérülés van vagy vérzik az ínye, ha fogat mosott, fogselymet használt vagy fogorvosi kezelésen vett részt, vagy ha ropogós ételt evett (például hasábburgonyát), mert ezek mindegyike kis karcolásokat okozhat a száj belső felületén. Ezek a sérülések, még ha mikroszkopikus méretűek is, növelhetik a nemi úton terjedő betegségek fertőzésének esélyét, amelyek ilyenkor a száj sebein át következhetnek be. Ez a fajta kontaktus szokványosabb fertőzéseket is okozhat a nemi szervekben vagy azok körül lévő, illetve azok által kiválasztott, köznapi baktériumok és vírusok révén. Ezek miatt sok orvos javasolja az óvszer használatát felláció esetére (ilyen célra ízesített óvszerek is kaphatók), kunnilinguszhoz pedig műanyag vagy latexlapot (például dental damet vagy közönséges fóliát).

2013. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sem baj, egyet értek az egyik előzővel hogy inkább az a baj ha valaki rákényszerül. Miért, kicsi az önbizalma? Fontos hogy milyen ok miatt kénytelen prostival. De konkrétan nem hinném hogy nagy baj.
2013. szept. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Lányok aki örülne ha én lehetnék neki az első,itt vagyok.
2013. szept. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!