Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves szűz srác. Nagyon...

18 éves szűz srác. Nagyon vágyom egy szerető lányra. És persze a szexre is. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jóképű,jó alkatú srác vagyok,ezt már lányok is megerősítették,de még semmilyen formában nem voltam együtt lánnyal.Milyen praktikákat,tanácsokat tudnátok adni ismerkedéshez?

2013. aug. 28. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Önbizalom! Ez a titka mindennek, hidd el! 19L
2013. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
magamat ajánlom megfelelek?? :D
2013. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én is ajánlhatnám magam,de úgyis messze laksz.
2013. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Itt mindenki könnyen beszél, menj prostihoz aki lakásban vár, vagy buliban is fölszedhetsz valakit...
2013. aug. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Kerdezo enis is vagyok! 18/f
2013. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyébként ha igaz amit itt leírtál magadról akkor nem itt kérnél tanácsot, hanem falnád a nőket
2013. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
muti egy képet, ha jóképű vagy akkor bizti lenne csaj, aki nyomul. kíváncsi vagyok :d 17l
2013. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Önbizalom,bátorság...nálam ez hiányzik.És hát ezek nélkül nehéz....akármilyen is az ember.
2013. aug. 28. 21:41
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne beszélj mellé! Ha a lányok megerősítették, hogy jóképű vagy, akkor igazán mutathatsz képet magadról.


Addig viszont FAKE!

2013. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem mellébeszélés.Küldök én bárkinek képet,nem ez a kérdés.A külsőségeimmel tisztában vagyok,(és mondom ezt tényleg megerősítették és sokszor amikor mondjuk rokonságban vagyok vagy ismerősöknél és szóba kerül hogy még mindig nincs barátnőm,komolyan mondom úgy néznek rám mint egy melegre mert nem akarják elhinni) de sajnos belül szorongok,félek,nem tudok feloldódni,csak sok idő után,akkor meg már szinte fölösleges (ez hülyén hangzik).Szóval én belül vagyok gyenge.Ezért (is) kérek tanácsokat,praktikákat az ismerkedéshez,feloldódáshoz.Bár én már semmit nem tudok elképzelni...
2013. aug. 28. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!