Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves kortól normális...

Hány éves kortól normális elveszteni? Mennyi az a kor amikor már ciki ha szűz valaki?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvason h már normális ha egy 13 éves nem szűz, szerintetek? 15L

2013. szept. 22. 17:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

nem nem az! 16 éves korod alatt ne hogy elveszítsd :D

16/f

2013. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

SOHA NEM CIKI!

Ez tévhit. XD

2013. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Hol olvasod te ezt? Amúgy nincsen ilyen tól-ig határ és akik érettek, azok nem is beszélnek róla, hanem elkezdik valamikor és csöndben maradnak, nem kérdezősködnek róla, mert már tisztában vannak mindennel.
2013. szept. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem korhoz kötött, hanem szellemi érettséghez, ami később van, mint hinnéd.


Ha még is kort kéne mondani, akkor én is a min. 16-ot mondanám, cikinek meg a 25-öt.


32f

2013. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
17 felett, alatta nem normális.
2013. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

ne azon gondolkozz hogy más mikor és hogyan... azért 30 évesen elég ciki lenne szerintem..

én 15 voltam amikor elveszítettem, persze már nem vele vagyok, azóta férjem és gyerekem van, de nem bántam meg, úgyis te döntöd el hogy mikor vagy rá felkészülve, és az sem mindegy hogy kivel... nem valószínű hogy ő lesz a férjed, és a gyermekeid apja ( hacsak nem az első alkalommal csúszik be a gyerek... ami nem lenne túl jó)

úgyhogy szerintem fontos hogy ki a személy, mert ez egy nagy dolog lesz az életedben és nem szívesen emlékszik vissza az ember egy vadállatra...

ezekre a 13 évesekre meg ne hallgass... a 90%-uk drogozik iszik és szexel össze vissza mindenkivel, meg is nézheti majd magát 20 évesen mikor mindenkinek csak levetett rongy lesz...

a te döntésed, te érzed hogy mikor jön el az az ember és az alkalom :)

2013. szept. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Még az sem ciki, ha valaki 50 évesen is szűz. Csak ma divat azt állítani, hogy szex nélkül nem lehet élni.

Legalább a 18-at várd meg. De akkor is várd meg, hogy komoly kapcsolatod legyen.

2013. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

7-es én sem vagyok a 10 évesen veszítsük el a szüzességünket-láznak de azért valdd be ha lenne 50 éves szűz ismerősöd te is azon agyalnál hogy mi a baj vele.. ez természetes, szerintem igenis ciki, ha 30-40-50 évesen valaki szűz, DE az is ha már 13 évesen nem. azért 13 és 15 között van különbség, ebben a korban 2 év alatt rengeteg fejlődés és érés megy végbe... ez nem olyan mint a 23 és a 25, hogy szinte ugyanolyanok...



meg kell találni az arany középutat, én sem azért írtam a 15-öt hogy most gyorsan találj valakit, hanem, mert ez így történt, de én elég érettnek éreztem magam és nem mellesleg 11 hónapja voltunk együtt, randiztuk, stb... utána jött a szex téma, nem egyből fejest ugrottunk és hagy szóljon.. egyébként ő 17 volt.

2013. szept. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, lemaradt hogy 6-os voltam :)
2013. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindenhol? HOL??? Nincs is így. Te jó ééég. Tuti csak a korosztályod véleményét hallgatod meg!
2013. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!