Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Meddig tudok benyúlni egy...

Meddig tudok benyúlni egy szűz csajnak addig, hogy nem szakítom át a szűzhártyáját?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ujjad vastagságától függ. Meg a mennyiségüktől. De szerintem ha már bedugod, átszakad.
2013. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha arra van kíváncsi, hogy hol van a szűzhártya, akkor elárulom, hogy a hüvelybemenetnél.
2013. szept. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*arra vagy kíváncsi. Előző voltam.
2013. szept. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de akkor már lehet a csaj átszakította magának nem?
2013. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-2 centire a hüvely bejáratától. Mivel a hártya nem zárt (különben hogyan menstruálnának a szűz lányok), így be tudsz nyúlni teljesen mélyen a punciba. A hártya nem szappanbuborék, hogy egyből átszakad, rostos de tény, ha nem egy ujjal és nem finoman nyúlsz be berepedhet, átszakadhat leválik. Az már egy más kérdés, hogy mennyire érzékeny. Mert be lehet nyúlni úgy hogy ne sérüljön de fájhat ha megnyomod.
2013. szept. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2013. szept. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem befér tövig a középső ujjam, 1 ujj sztem minden szűzlánynak felmegy teljesen mert a hüvelybemenetünk egy hosszúkás szűk dolog és a szűzhártya rugalmas és lyukas.. de 2 ujj már beszakíthatja. L
2013. szept. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ hogy milyen erősen "dolgozol" odabent, mert a szűzhártya elég rugalmas, tehát nem feltétlenül szakad attól át, hogy berakod az ujjadat, csak ha erősebben csinálod a lánynak.

(Nálunk is így volt)

2013. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2.544 mm hosszan.
2013. okt. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!