Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor csináljam vele?

Most akkor csináljam vele?

Figyelt kérdés
a barátommal egy éve járunk. szeretne lefeküdni velem . ő már több lánnyal is csinálta de nekem ez lenne az első. már nem nagyon bír magával pl ( mikor meg csókoltam ledöntött az ágyra aztán mikor rájött hogy megijedtem elkezdte mondogatni hogy "sajnálom"). még várni akartam ezzel de nem tudom meddig bírja... most akkor lefeküdjek vele? én:16L ő:17F nagyon szeretem és nem szeretném azzal kínozni hogy váratom de félek is kicsit.
2013. aug. 31. 18:57
 1/7 anonim válasza:
Igen !
2013. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt miért tőlünk kérdezed? Neked kellene tudni...
2013. aug. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Persze hogy!!!
2013. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 év után mitől félsz? :D ennyire nem bízol meg a barátodban? vagy csupán magától a fizikai fájdalomtól félsz?vagy nem szereted a barátodat annyira, hogy neki add a szüzességed?


vagy szimplán nem érzed késznek magad hozzá? mert ha így van, akkor tényleg ne szexelj.

2013. aug. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te érzed. Ha csak azt tart vissza, hogy félsz a dologtól egy kicsit, ettől ne tarts, mindenki fél az új dolgoktól. Viszont ha nem állsz még készen rá akkor ne feküdj le vele csak azért mert ő nem bír magával. De szerintem úgyis megy magától minden ha készen állsz rá. :)
2013. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is szeretnéd a dolgot és bízol benne és szereted és tényleg neki akarod adni magad,de félsz h milyen lesz mennyire fog fájni jó leszel e ehhez hasonló dolgok,akkor feküdj le vele és nem kell félned csak lazulj el :). Viszont! Ha nem akarod csak sajnálod h "kínzod" akkor ne tedd!!!
2013. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ha a barátod már eddig várt akkor csak úgy meglepi szerűen tedd meg mikor ledönt az ágyra és csókol ne ijedj meg kezdj el kis nyögős hangokat kiadni aztán legyen nálad óvszer durex love vagy ilyesmi szépen vedd ki hogy ne vegye észre és mikor bocsánatot kérne vagy elhúzódna mutasd fel neki és vigyorogj rá
2013. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!