Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok még, vagy már nem?

Szűz vagyok még, vagy már nem?

Figyelt kérdés
Mert mikor megujjaztak, eléggé véreztem, és szerintem elszakadt a szűzhártyám, de nem tudom pontosan.

2013. aug. 31. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szűz addig vagy amíg nem jár benned f**z.
2013. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Mert most töltesz valami kérdőívet és ez az egyik kérdés? Vagy miért kell ezt ilyen pontosan tudnod most?
2013. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. nem éppen, ha átszakadt a szűzhártyája akár ujjazással is, akkor már nem az.


Kérdező, ha valóban véreztél és éreztél egy kevés fájdalmat, akkor lehetséges, abban a helyzetben, hogyha túlságosan alacsonyan van a szűzhártyád illetve vékony.

2013. aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. és 2. Nem tudom miért kell igy válaszolnotok. Segitségért fordultam, nem vagyok kiváncsi az ilyen cinikus kommentekre.
2013. aug. 31. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy cinikus voltam(2-es vagyok), de az is tény, hogy a kérdésed elég együgyű...

Na de akkor elnézést kérek, és megpróbálok válaszolni: mivel csak megujjaztak, ezért manapság erre azt mondják, hogy csak pettingeltél, nem szexeltél. Szóval én azt mondanám, hogy szűz vagy még.

2013. aug. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!