Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem mondom meg a pasinak...

Ha nem mondom meg a pasinak hogy szűz vagyok, észre fogja venni?

Figyelt kérdés
Tudom fájni fog, de ha nem szólok hogy jaj de fáj nem bírom, hanem tűröm, akkor is észre fogja venni?
2013. aug. 30. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy annyira nem tudod majd eltitkolni, személyfüggő, hogy mennyire fáj az első. De egyébként miért akarod eltitkolni? Egyáltalán nem szégyen, ha szűz vagy. Az csak a srácoknál van. :D 20/f
2013. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mert az egész szex témához másképpen fogsz közeledni mint egy olyan lány aki nem szűz. Sőt a behatoláskor is észre fogja venni hogy szűkebb vagy jóval, valamint érezni fogja a szűzhártyádat is. Sokkal jobb az őszinteség, szerintem mondd el neki.
2013. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem egy érzéketlen marha, akkor igen.

Régen rossz, ha nem veszi észre, hogy szűk vagy, hogy megfeszülsz... (nem kell ahhoz vérezned és kiabálnod a fájdalomtól, hogy észre vegye).

2013. aug. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Magaddal szúrsz ki ha nem mondod meg, hogy szűz vagy, mert akkor elég rossz élmény lehet az első aktus!
2013. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azért nem mondod el neki, mert úgy véled, hogy a srác szerint szégyen, ha valaki szűz, akkor nem igazán ő a megfelelő arra, hogy elveszítsd vele a szüzességed... Persze, ha kellemetlenebb élményt akarsz, mint ami lenne, akkor csak rajta... nem mindegy, hogy tudja-e, vagy nem.
2013. aug. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
istenem,hol élünk?? miért nem mondod el szégyelled,hogy még szűz vagy? én mikor elvesztettem tudta a pasi és ez nagy dolog,hogy ő vehette el,szerintem a pasik szeretik a szűz lányokat legalább is az én pasim örült neki,hogy ő vehette el a szüzességem.
2013. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy barátnőm, aki nem árulta el, hogy még szűz, és észre sem vettem, mert még én is sokkal tapasztalatlanabb voltam. Számomra nagyon jó volt, ő viszont nem ment el, ezt tudtam is, de úgy gondoltam, hogy majd legközelebb. Aztán nem lett legközelebb, mert szakítottunk.

Körülbelül egy év után mondta el, hogy amúgy én voltam az első. Azóta is gyakran rágódok rajta, szégyellem magam, teljesen másképp bántam voltam vele, ha tudom. Nem voltam bunkó vagy figyelmetlen, ő azt mondta soha nem bánta meg, de nekem akkor is nagyon idegesítő.


Tehát én is az őszinteséget javaslom. A szűziesség nem taszító, hanem egy hihetetlenül vonzó, egyszer felhasználható ajándék. Érdemes úgy is bánni vele, nem titokban megszabadulni tőle.

2013. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy ki csinál ügyet és ki nem a szüzességből csak is intelligencia kérdése. Ha valaki ezért lenéz téged, jóval nagyobb baja van annál, mintha csak szűz lenne.
2013. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Miért nem mondanád meg? Nincs azon mit szégyellni. Hidd el nem lesz kellemes az aktus így mivel ő nem tudd róla és a,így rájön sok fájdalmat kell elviselj. Légy nyitott és mondd el neki. Fontos, hogy te is jól érezd magad.

2013. aug. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ilyen esetben az őszinteség a legfontosabb, és a bizalom.

Ha kicsit is törődni fog veled, oda fog figyelni rád, akkor észre fogja venni. Kivéve, ha egy érzéketlen tuskó.

2013. aug. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!