Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves elmúltam már és...

15 éves elmúltam már és 5napja együtt vagyok egy 21 éves sráccal. (nagyon régóta ismertjük egymést és kb 1éve beszélgettünk mindig )?

Figyelt kérdés
A barátom már leakart velem feküdni,de nem engedtem neki..pedig énis szeretném, de várni kellene egy kicsit.. szerintetek is ?

2013. aug. 28. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Igen!

15 évesen még bőven ráérsz, ellenben a 21 éves 'pasid' folyamatosan ezt akarja majd, és ha jól sejtem bele is fog téged vinni előbb, vagy utóbb. Vigyázzál majd, nehogy zsarolás legyen belőle, azaz vagy elmegy, vagy szexelsz vele.


A baj az, hogy 18 éves korodig simán várhatnál, és ez bizony 3 év, ennyit pedig nehezen hiszem, hogy egy ilyen idős fiú várni fog.... bocsi a negatívumokért.

2013. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
77%
ha te nem akarod akkor semmiképp ne menj bele. érezni fogod hogy mikor jön el az idő. ő mneg csak meg akar dugni. 5 nap után egy normális kapcsolatban még nincs dugás. elég hülye vagy. menő hogy kis dedósként felnőtt pasid van mi? aztán meg majd párszor megkúr és ott hagy. egy felnőtt férfi szerinted ugyan mit akar egy magadfajta kislánytól? nehogy azt hidd hogy komoly kapcsolatot. arra 18 fölötti lányokat keresne. tényleg nem bántás de nem vagytok egy szinten. megfogod bánni ha lefekszel vele. de te tudod. végül úgyis úgy fogod eldönteni hogy a gyerekes kis agyatokkal 14-5 évesen mi lenne a "menő"
2013. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az hogy együtt vagytok és korotok rendben van viszont az együtt töltött idő nincs. Még várni kell az aktussal.
2013. aug. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszabb távon meg akarod tartani, mindenképp várakoztasd meg. Ha tényleg fontos vagy neki, kivárja. Ha emiatt elhagy, akkor nem kár érte, mert csak meg akart dugni, és úgyis elhagyott volna, amint megkapott és egy ideig kefélt.
2013. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. aug. 28. 18:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy a koruk rendben van? Olvastad? 15 Éves..gyerek...


Hogy a kérdésre is válaszoljak, ne hagyd magad, neked ez még nagyon korai. És azon is elgondolkodnék, hogy egy felnőtt mit akar tőlem. Mert nem hiszem hogy komoly dolgot.

2013. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15 evesen nekem is volt egy 21 eves fium...fel evig voltunk egyutt,de engem nem tudott ravenni a sexre, pedig nagyon akarta...vegul kidobtam,de nem emiatt,es egy percig sem bantam,tul nagy volt a korkulonbseg...egyebkent 17 evesen vesztettem el, eletem szerelmevel,csodas volt, a mai napig mindrnre emlekszem, pedig ennek mar 11 eve, es a fiu is a multe:-) vard meg azt, aki erdemes lesz ra!
2013. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

5 nap után semmiképp. Veled egy idős vagyok, nekem is volt egy 20 éves barátom. 9 napig tartott,távkapcsolatban...>< Nekem még pár hónapja azt mondta,hogy képes lenne rám várni,akár 17-18 éves koromig,mert nem akar semmit sem erőltetni. Persze piszkált vele, de nem erőltette,inkább csak hülyéskedett. Nem emiatt mentünk szét egy hete, más okból. Viszont te pár nap után semmiképp ne engedd! Azt mondom,hogy legalább 16 éves korodig várj.Azt az egy évet meg csak kibírja,ha tényleg szeret.

15/L

2013. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!