Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az erdekelne, hogy igaz e az...

Az erdekelne, hogy igaz e az hogy ( itt az erettebb ferfiakra gondolok mar olyan 28ev kb) jobban felkelti az erdeklodeseteket ha egy lany szep es raadasul szuz meg?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 13:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
nálam a szüzesség fontosabb, mint a szépség. aki még szép is és szűz is az az igazi álomnő.
2013. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint Te kedves kérdező. Még nem voltam együtt pasival úgy (alkalom több is lett volna a tévedések elkerülése végett), de úgy gondolom, hogy az első az ne egy egyéjszakás kaland legyen, vagy egy olyan pasival, akivel 3 napja járok... Ha lehet, akkor szeressem valamennyire a pasit. 21/L
2013. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
en is igy gondolom,es nemvagyok beteg ahogy egyesek gondoljak
2013. aug. 28. 16:07
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Én sem voltam még együtt férfival. De úgy vagyok vele hogy nem fogok erre rágörcsölni...jaj egyedül vagyok,.... mi lesz velem??? Meg hogy biztos nem vagyok nő, mert még szűz vagyok... Nem érdekel. Nem mondom azt hogy nem szoktam rosszul érezni magam abból az okból hogy egyedül vagyok. Persze van ilyen, nem tagadom, de attól még nő vagy! És lehet az élet jó egyedül is.:)

22 éves vagyok.

2013. aug. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!