Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nemrég jöttem össze a barátomm...

Nemrég jöttem össze a barátommal. Érdekelne hogy egy tartósnak ígérkező kapcsolatban egy fiú mennyit képes várni a lányra szexuális téren?

Figyelt kérdés
1 hónapja járunk. A barátom már utalgat rá, hogy aludjak ott nála esetleg majd fesztivál után, de mondom hogy ez szerintem még korai. 17 éves vagyok ő pedig 20. Korainak tartom a szexet, mivel még nem is ismerjük egymást annyira, a másik pedig, hogy felelősséggel tartozom a szüleimre nézve is, el szeretném mondani anyukámnak, mielőt lefeküdnénk, hogy együtt tudjuk megbeszélni a fogamzásgátlási módszereket, mivel nem szeretnék teherbe esni. anyukám nagyon prűd, és nem szeretném, ha mondjuk később szerezne róla csak tudomást, hogy már nem vagyok szűz. Ti hogy álltok ezzel a dologgal? Elmondtátok a szüleiteknek, illetve a barátotokat meddig várattátok?
2013. aug. 4. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok, de ha igazán szeretem a lányt, egy fél év nem pálya, a legtöbb eddig 4 hónap volt és akkor is inkább ő akarta nagyon, egyébként a szülőknek én sem mondtam el és a nővérem sem számolt be a szüzesség elvesztéséről. F/19
2013. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy még minimum 2hónapot várj.
2013. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szeret, akkor kibír néhány hónapot. Viszont ismerősi körömben volt olyan pár, akik egy kerek évig nem szeretkeztek és a srác, mivel nem bírt magával, keresett más k**ócimborákat közben. Később ez kiderült és oltári seggfájás lett belőle mindkét fél részéről.
2013. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem kell anyukádtól ilyen tanácsokat kérni, ha nem tudod inkább nézz utána

ha anyukáddal szeretnéd megbeszélni és nem csak mert azt érzed úgy kell, az más persze

azt hogy meddig képes rád várni, nem tudhatom

ha szeret, egy ideig még biztos

ameddig nem állsz készen rá, ne menj bele

2013. aug. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igazából a teherbeeséstől félek nagyon, és mielőtt azt mondanátok, minden védekezési módszernek utánanéztem, de a fogamzásgátlóhoz azért mégiscsak jó lenne anyukám ha ott lenne, mert ő fizetné, meg nekem is jobb lenne ha tudna azért róla.
2013. aug. 5. 00:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Tablettát ne szedj,nem tesz jót,anyukád helyében meg nem engedném 1 hónapos kapcsolatban az együtt alvást ha a barátod szeret vár rá fél évet is,vagy amennyit szeretnél
2013. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ha szeret akkor tud várni rád. De egy húsz éves fejével gondolkodva 3-4 hónapot bír ki.
2013. aug. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem vannak olyan ismeroseim akik vartak 3 evet is mig elnem vette a csajt mert vallasi szempontok miatt nem szexelhettek hazassag elott.es nagyon boldog hazassagban elnek mar 10 eve
2013. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!