Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Érdemes elmenni orvoshoz?

Érdemes elmenni orvoshoz?

Figyelt kérdés

A barátommal most szeretnénk lefeküdni egymással a közeljövőben.

Neki 2 komoly barátnője volt előttem, akikkel nemi életet is élt. Érdemes lenne együttlét előtt kivizsgáltatnia magát? Ha igen, hogyan kérjem meg? Nekem szűzen el kell mennem orvoshoz?

17/L


2013. aug. 27. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ma este rendelek éjféltől. Kenetvételre fáradt be hozzám. A pasidat hagyd otthon. Mert megduglak.
2013. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
XD ovszerrol hallottal mar kerdezo ? :)
2013. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! (Első szót sem érdemel) Hallottam óvszerről, továbbá arról is, hogy betegségek ellen nem minden fajta óvszer nyújt védelmet.
2013. aug. 27. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire venné jól az ötletet finoman szólva. Illene megbíznod benne.
2013. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Benne bízom. A volt nőiben nem. De nem is értem, ez miért bizalom kérdése...
2013. aug. 28. 00:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondm eg neki hogy láttad hogy múltkor nem fürdött le és félsz hogy elkaphatsz vmit XDD
2013. aug. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én egyik pasimat se küldtem orvoshoz.A mostani pasimmal össze jöttem,és rá pár hónapra lettek rajtam pici kinövések,aztán el mentem orvoshoz,írt gyógyszert,és a barátom iis el ment ő is meg lett gyógyítva.Azóta minden ok. 26/L
2013. aug. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!