Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azok a fiúk akik lenézik a...

Azok a fiúk akik lenézik a szűz lányokat, hogyan kezdték a szexuális életet?

Figyelt kérdés

Pontosabban: vannak olyan fiúk/lányok akik egyszerűen lenézik azt aki már nem szűz. Gyerekként bánnak vele (gyiken, meg élőben is van ilyen ismerősöm nem is 1..)

én ezt nem értem! Ha mindenki így gondolkodna, mindenki szűz maradna nem? De akkor ők mégis mit várnak? Nem értem ezt az egészet . Valahol el kell kezdeni , de ők akkor hogyan kezdik.? Én ilyenkor 'lelki szemeimmel' azt látom, hogy már gyerekként kezdhetik :S


2013. aug. 26. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeritnem aki lenéz ezért valakit az nem érdemli meg hogy legyen sexuális kapcsolata.
2013. aug. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az a lány, aki lenézi a szűz fiúkat, hogyan kezdte a szexuális életet? Lányba is sok az ilyen beképzelt ám!
2013. aug. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én még nem nagyon találkoztam olyan pasival, aki lenézi a szexuálisan tapasztalatlanokat. Nem szoktam gyökerekkel barátkozni :D
2013. aug. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sativus ***** válasza:
Hát valakinek a szűz p/csát is meg kell dugnia :DD engem nem zavar bár tudom nem olyan jó mint egy tapasztaltabb lánnyal
2013. aug. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem nézik le szerintem de bizonyos kor és tapasztalat után a GYIK-en túli világban a férfiak nem várnak fél évet egy szűz lányra, akivel még utána is sok idő lesz, mire normális szex lesz és vszinű még félénkebb, zárkózotabb. Én nő vagyok de nem szeretnék már szűz fiúval szexelni, nyilván ha beleszeretnék nem lenne a dolog válóok, de a jó szex fontos, és ahhoz szükséges a tapasztalat.
2013. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Te el vagy tévedve!! Csak azokat nézik le, akiknek már rég szexelniük kellene, és még mindig bénáznak és szüzek!


És rohadtul idegesítő mikor a nyomorékja itt beírja egy '14L vagyok és még nem smároltam, gáz?' kérdésre azt, hogy nyugi én 27 éves vagyok és még én sem, és még szűz vagyok....

2013. aug. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ha nem jött össze basszus! 17 éves vagyok, pasim az már volt de nem történt meg ..mert át akartak csak vágni meg kihasználni. Na és akkor mit tegyek ? Nem hiszem h akkora baj lenne a külsőmmel vagy belsőmmel de nem tudok mit tenni!
2013. aug. 26. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!