Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire számíthatok egy szűz...

Mire számíthatok egy szűz lánnyal való szexuális kapcsolat során?

Figyelt kérdés
23 éves szűz lánnyal tervezem az együttlétet még soha nem voltam szűz lánnyal. Miket tapasztalhatok túl szűk lesz nekem is rossz lesz, mert annyira szűk a helyzet , ügyetlenkedni fog stb.
2012. nov. 3. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány...
2012. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 DiMalto ***** válasza:
100%

csatlakozom az előttem szólóhoz: szegény lány.....

nem azzal kellene foglalkoznod h neked milyen lesz,hanem azzal h neki legyen a lehetőségek szerinti legjobb....

2012. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván nem fogja olyan jól vágni a dolgokat, szerintem finoman bánjál vele, ne "dugd meg mint állat" mert az nagyon fájna neki.
2012. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes vagy te egyáltalán? Mert nekem nem úgy tűnik...

Szegény lány, jobban járna, ha eltűnnél a képből.

2012. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Elég köcsög vagy.

Szerencsétlen lány, 23 évig megőrizte a szüzességét, inkább kalapot kéni emelni előtte és úgy bánni vele, mint a hímes tojással, tudod egyáltalán, hogy milyen ritka egy ilyen lány?

Meg kéne becsülnöd...

2012. nov. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%
A szüzesség nem érdem, hanem állapot, amire büszkének lenni értelmetlen. A kérdező hozzáállása is elég gáz, sajnálom a csajt, hogy 23 éves koráig nem tudott összeszedni egy értelmes pasit és most is ilyennel kell elvesztenie...
2012. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Valóban csak inkább vágy se félek hogy olyan szák lesz hogy nekem is fájni fog, lekonyul a szűkösség miatt
2012. nov. 3. 17:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Inkább felejtsd el.

Jobban jártok mind ketten...

2012. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hogy az ***-ba lehetsz ekkora veréb??!! Hagyd ott.. jobb lesz neked is de neki még jobb...
2012. nov. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ásd el magad. Miért magadért félsz?????? Nekifog fájni, nem neked te szerencsétlen.
2012. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!