Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Azért hívott el, mert azt...

Azért hívott el, mert azt akarja, hogy lefeküdjek vele? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általános iskolában volt egy olyan osztálytársam,aki igazi rossz fiú volt,a legtöbb balhéban benne volt(általában ő találta őket ki),látszott rajta,hogy mindenben magabiztos,folyton kidumálta magát mindenből és a lányok imádták.A legfurcsább,hogy mi ketten nagyon jóban voltunk annak ellenére is,hogy teljesen különbözünk.Bármit megbeszélhettem vele és beleszerettem.De a 8.-os bankettünkön eléggé kihasznált és széttörte a szívemet.Utána az anyjához költözött Franciaországba,nem is érdekelt,hogy mi van vele...De azért még szerettem és folyton rá gondoltam.

Most viszont hazajött a nyárra az apjához és megint elkezdtünk beszélgetni és elmondta,hogy sajnálja,amit tett 8.-ban,nem gondolta,hogy én többet érzek iránta barátságnál és én erre azt hazudtam,hogy már semmit nem érzek iránta,mert nem esett jól,hogy kihasznált.Ma ott voltam náluk medencézni és kérdezte,hogy megyek-e még a nyáron nyaralni.Mondtam,hogy nem és erre azt kérdezte,hogy nem akarok-e vele pár napot Franciaországban tölteni még a nyáron.Azt mondtam neki,hogy de,persze...Az egyik barátnőm szerint viszont csak le akar velem feküdni,mert köztudott,hogy elég sok lány csak a szexre kell neki.

Lehet,mert néha félreérthető dolgokat mond,vagy csak úgy átölel és tegnap,amikor feküdünk az ágyán és filmet nézünk,akkor rám feküdt és azt hittem,hogy meg fog csókolni,de elkezdett csörögni a telefonja,szóval nem lett semmi...de a legrosszabb,hogy nekem ezek jól esnek vagy nem tudom.Még sosem volt barátom és nem tudom,hogy mit csináljak.Mert vele akarok menni,de nem akarom,hogy csak egy kaland legyek neki...



2012. aug. 1. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól értem egy kvázi idegenhez kimennél Franciaországba? Ne tedd.
2012. aug. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Külföldre idegennel, SOHA ne menj ki! Csak rokonnal vagy nagyon jó ismerőssel!
2012. aug. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ő nagyon jó ismerős,majdnem a legjobb barátom (volt).Az apám az ő apjával teniszezik szinte minden délután,szóval elég jóban vannak.
2012. aug. 1. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ne menj el a fiuval .
2012. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Á, nyilván csak a tévét akarja nézni melletted ülve. Hány éves vagy, kilenc?
2012. aug. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem mennék. Olyannal akivel nem vagyok napi vagy legalább heti kapcsolatban Isten őrizz!
2012. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
59%

egy kis franciaországi nyaralásért igazán széttárhatod a lábadat párszor.

hidd el ő is ezt várja

2012. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem menj aztán ha téll arra hajt akkor meg megmondod neki hogy nem álsz készen vagy valamit kitalálsz hogy megjött vagy valami
2012. aug. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
menj
2012. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!